Shiba Inu o krok od odzyskania pozycji w pierwszej dziesiątce po 25% tygodniowym wzroście

Shiba Inu (SHIB), cyfrowa waluta z motywem psa, może wkrótce ponownie dołączyć do grona 10 najlepszych kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej, dzięki godnemu odnotowania 25% wzrostowi ceny w ciągu ostatnich siedmiu dni.

Wzrost wartości Shiba Inu przybliża ją do wyprzedzenia Cardano (ADA) w 10 największych kryptowalutach, z kapitalizacją rynkową wynoszącą obecnie 17,7 miliarda dolarów.

Z wartością rynkową wynoszącą około szesnaście miliardów dolarów, Shiba Inu jest obecnie jedenastą co do wielkości kryptowalutą. Na podstawie obecnych danych, aby Shiba Inu mogła odzyskać dziesiąte miejsce, musiałaby zwiększyć swoją kapitalizację rynkową o około dodatkowe 1,7 miliarda dolarów.

Obecnie cena SHIB wzrosła o 3,30% w ciągu ostatnich 24 godzin i jest obecnie wyceniana na poziomie 0,00002724 USD. W ciągu ostatniego tygodnia SHIB odnotował znaczny wzrost o 25,43%.

Shiba Inu o krok od odzyskania pozycji w pierwszej dziesiątce po 25% tygodniowym wzroście

Cena Shiba Inu stale rosła od najniższego poziomu 0,00002 USD w dniu 19 kwietnia do maksymalnego poziomu 0,000028 USD. Wzrost ten mógł zostać wzmocniony ogólną poprawą na rynku kryptowalut, przy czym zarówno Bitcoin (BTC), jak i Ethereum (ETH) powróciły do ​​poprzednich maksimów.

Na początku tygodnia Shiba Inu ogłosiła, że ​​udało jej się pozyskać finansowanie w wysokości 12 milionów dolarów od czołowych inwestorów venture capital. Inwestycja ta zostanie wykorzystana do wprowadzenia nowego blockchainu Fully Homomorphic Encryption (FHE), opracowanego we współpracy z firmą Zama. Działanie tej nadchodzącej platformy ułatwi token TREAT.

FHE umożliwia wykonywanie obliczeń bezpośrednio na zaszyfrowanych danych, oferując możliwość zrewolucjonizowania prywatności i zaufania w kryptografii. Może to znacząco zmienić sposób, w jaki zarządzamy danymi osobowymi i finansowymi.

Shytoshi Kusama, anonimowy lider projektu Shiba Inu, pochwalił tę innowację jako znaczące osiągnięcie, które może sprzyjać ekspansji ekosystemu i utorować drogę do przyszłego postępu.

Członek zespołu Shiba Inu Lucie w tweecie opisuje plany dotyczące Shibarium na lata 2024–2025: ShibaSwap (wersja 1.75, następnie 2.0), Shibahub, Treat, ShibaEternity P2E, Shiba Inu metaverse, K9finance, Liquid Staking i sieć testowa warstwy 3. Co więcej, w pełni funkcjonalne DAO będą dostępne dla wszystkich tokenów w ekosystemie Shiba.

2024-04-24 18:22