Reporter porównuje huragan Milton do upadku Atlanta Falcons Super Bowl

Jako zagorzały fan Falcons, który przeżył niesławną porażkę LI w Super Bowl, nie mogę nie odnieść się do analogii Paula Goodloe z huraganem Milton. Tak jak przewaga Sokołów wydawała się nie do pokonania, tylko dla Matki Natury nastąpił dramatyczny powrót, tak jest to bolesne przypomnienie o niezdolności naszego zespołu do utrzymania pozornie bezpiecznej pozycji. Jednak w przeciwieństwie do Patriotów wierzę, że pewnego dnia Milton w końcu da nam spokój i pozwoli nam świętować zwycięstwo bez nieoczekiwanych zwrotów akcji!

Pomimo tego, że w ostatnim czasie uderzyła w nich jedna z najsilniejszych burz tropikalnych, kibice Atlanta Falcons po raz kolejny stanęli przed przypomnieniem swoich trudów z przeszłości.

W transmisji na żywo z Sarasoty na Florydzie, 9 października, w samym środku huraganu Milton, reporter Weather Channel Paul Goodloe ostrzegł widzów, aby nie dali się zwieść przerwie w aktywności huraganu. Dokonał tego, porównując grę do piłki nożnej i stwierdzając, że tak jak wydawało się, że drużyna straciła dynamikę w trakcie meczu, ale potem wraca silna po mocnej grze, tak huragan Milton może również nieoczekiwanie odzyskać siły.

Goodloe skomentował: „Naprawdę doceniliśmy krótki występ Matki Natury w Milton w przerwie. Teraz czas na drugą połowę.

Wtedy Goodloe wspomniał mecz Super Bowl LI z 2017 roku, w którym zmierzyli się Falcons i New England Patriots.

Pozwolę sobie podkreślić tę kwestię, niektórzy z was mogą być obecnie na bieżąco z sytuacją” – dodał. „Pozostało jeszcze wiele do odkrycia. Nie mogę nie wspomnieć Atlanta Falcons, którzy prowadzili w pierwszej połowie podczas Super Bowl. Wszyscy wiemy, co się stało, gdy Patriots powrócili do gry w drugiej połowie.

W słynnej konfrontacji Falcons w trzeciej kwarcie utrzymywali znaczną przewagę 28-3 nad Patriots Toma Brady’ego. Jednak stracili 31 punktów bez odpowiedzi, ostatecznie przegrywając mecz 34-28, co oznaczało największy powrót w historii Super Bowl.

„Nie śpij w drugiej połowie Miltona” – podsumował Goodloe.

Widzowie szybko rozpoznali aluzję Goodloe, a wśród nich był nawet były gracz NFL Drew Butler. „Czy osoba z @weatherchannel właśnie porównała drugą połowę huraganu Milton do meczu Patriots przeciwko Falcons w Super Bowl?” Butler przesłany za pośrednictwem X.

Rozczarowany kibic Falcons wyraził za pośrednictwem X, że ciągłe rozmowy na temat losów ich drużyny w Super Bowl mogą ustać tylko wtedy, gdy uda im się zapewnić sobie zwycięstwo.

Podczas niepowiązanego, ale niezwykle szkodliwego zdarzenia dotyczącego Miltona, huraganowy wiatr wywołany burzą zerwał dach na stadionie Tropicana Field w St. Petersburgu na Florydzie, na którym gra drużyna Tampa Bay Rays z drużyny Major League Baseball.

Stadion, na którym Rays rezydują od debiutu w 1998 roku, został przekształcony w zaimprowizowane schronisko z tymczasowymi łóżkami i obsługiwane przez służby ratownicze. W momencie zdarzenia stadion wydawał się w dużej mierze opuszczony, ale ochroniarz zamieścił wideo pokazujące rozrywanie plandeki na ulicy X.

Rankiem w czwartek 10 października reporter baseballowy Rays, Ryan Bass, udostępnił 360-stopniowy widok ogromnych zniszczeń wyrządzonych stadionowi.

„Absolutnie rozdzierające serce” – napisał.

2024-10-11 02:24