Renderowanie tokenów AI (RNDR) skacze o 140% w dużych transakcjach, oto reakcja cenowa

Pomimo pogorszenia koniunktury na większym rynku kryptowalut, wskaźniki RNDR, tokena opartego na sztucznej inteligencji firmy Render (RNDR), zaskakująco wzrosły. Według danych ITB duże transakcje tym tokenem wzrosły aż o 140% w ciągu jednego dnia, co dało wycenę w dolarach na około 74,29 mln dolarów.

Niezwykły trend renderowania

Z danych rynkowych Render wynika, że ​​odnotowuje on serię wzrostów, które są szczególnie niezwykłe. Liczba dużych transakcji, która definiuje ruch RNDR powyżej 100 000 dolarów, wzrosła z 23 na dzień 7 kwietnia do 60 na dzień 9 kwietnia. Rzeczywista wycena tokena i jego ekwiwalent pieniężny również znacząco wzrosła w ciągu ostatnich kilku dni.

Znaczący wzrost wykorzystania umocnił pozycję Rendera jako jednego z najpowszechniej używanych protokołów AI, z łącznie ponad 61 570 dochodowymi adresami, według danych IntoTheBlock, co stanowi 74,13% całej bazy użytkowników.

Około 20,28% adresów, które wypadły z obiegu, ma wartość 16 840, natomiast około 5,59% adresów, które znajdują się na progu rentowności lub poniżej, reprezentuje łącznie 4640.

Pomimo niedawnej poprawy tych kluczowych wskaźników wydajności, cena Renderu (RNDR) odzwierciedla ogólną negatywną tendencję na rynku. Obecnie cena RNDR wynosi 9,23 USD za token, co stanowi spadek o 6,65%.

Opierając się na szumie AI

Mówiąc prościej, Render wyróżnia się jako jedyny w swoim rodzaju gracz w branży sztucznej inteligencji, skupiający się na przewodzeniu rynkowi procesorów graficznych dla aplikacji Web3. Aby osiągnąć ten cel, aktywnie współpracują z kluczowymi graczami w sektorze technologii blockchain.

Render poszedł pod prąd rynku w miarę ciągłego zdobywania popularności, co podkreśla jego odrębność i uznanie dla jego propozycji wartości. Integracja sztucznej inteligencji z blockchainem jest wciąż rozwijającą się dziedziną, zapewniając Renderowi wraz z Fetch.ai doskonałą okazję do objęcia przewodnictwa, gdy branża osiągnie dojrzałość.

2024-04-10 16:23