Prognoza cen DOGE na 26 kwietnia

Jako doświadczony inwestor kryptowalutowy z kilkuletnim stażem widziałem spory udział w wahaniach i trendach rynkowych. Obecny stan pary DOGE/USD nie napawa mnie specjalnie ekscytacją, ale nie jest też całkowicie ponury.


Według CoinMarketCap byki wydają się nie chcieć tak łatwo się poddać.

Prognoza cen DOGE na 26 kwietnia

DOŻA/USD

Kurs DOGE wzrósł w ciągu ostatnich 24 godzin o 0,33%.

Prognoza cen DOGE na 26 kwietnia

Wykres godzinowy wskazuje, że cena Dogecoina znajduje się obecnie w pobliżu środka lokalnego przedziału cenowego. Oscyluje wokół średniej pomiędzy poziomem wsparcia na poziomie 0,1474 USD a poziomem oporu na poziomie 0,1517 USD.

Z mojej perspektywy jako inwestora kryptowalut wydaje się, że większość dziennego zakresu cen lub średniego rzeczywistego zakresu (ATR) została już przekroczona. W związku z tym uważam, że do końca dzisiejszego dnia będziemy świadkami trendów bocznych w okolicach 0,15 USD, zanim jutro dokonamy znaczących ruchów w którąkolwiek stronę.

Prognoza cen DOGE na 26 kwietnia

Na wykresie dziennym rozwija się porównywalny scenariusz, w którym akcja cenowa jest zauważalnie odległa od głównych poziomów wsparcia i oporu. W rezultacie ani kupujący, ani sprzedający nie uzyskali jasnej kontroli. W takich okolicznościach rozsądne jest przewidywanie, że przed końcem tygodnia rynek skonsoliduje się w przedziale od 0,1480 do 0,1540 dolarów.

Prognoza cen DOGE na 26 kwietnia

Patrząc z perspektywy średnioterminowej, cena DOGE spada od czasu nieudanej próby przekroczenia poziomu 0,16 dolara. Jeśli tendencja ta utrzyma się do końca tygodnia, prawdopodobna jest kontynuacja ruchu spadkowego w stronę wsparcia na poziomie 0,1260 USD.

W momencie publikacji notowania DOGE wyceniane są na 0,1505 USD.

2024-04-26 19:45