Peter Schiff dzieli się kluczowym poziomem wsparcia dla Bitcoinów i ostrzega przed spadkiem cen BTC

Według analityka finansowego Petera Schiffa w jego ostatniej aktualizacji na temat X, inwestorzy Bitcoin powinni trzymać kciuki i utrzymywać cenę Bitcoina powyżej 60 000 dolarów, aby zapobiec poważnym spadkom.

Peter Schiff dzieli się kluczowym poziomem wsparcia dla Bitcoinów i ostrzega przed spadkiem cen BTC

Dla doświadczonych inwestorów Bitcoin znaczne spadki cen są na porządku dziennym. Jednakże ci, którzy posiadają Bitcoin za pośrednictwem funduszy ETF, mogą napotkać nieprzewidziane trudności, jeśli ceny spadną.

Dla #HODLers obecna sytuacja nie jest obiecująca. Bitcoin musi utrzymać się powyżej 60 tys. dolarów, aby uniknąć znacznego spadku. Weterani inwestorów Bitcoin są przyzwyczajeni do zmienności rynku. Jednak nowi gracze inwestujący w fundusze ETF Bitcoin mogą otrzymać nieoczekiwaną lekcję na temat wahań cen kryptowalut.

— Peter Schiff (@PeterSchiff) 24 kwietnia 2024 r.

„Nie na długo” – odpowiedział Shiff na komentarz, wskazując, że cena BTC nadal wynosi 64 tys. dolarów.

Zamieszanie po halvingu

Po halvingu Bitcoin oscyluje pomiędzy 64 000 a 66 000 dolarów. Jak podaje IntoTheBlock, około 1,54 miliona portfeli przechowuje około 747 000 Bitcoinów w tym przedziale cenowym, co czyni go potencjalnym poziomem wsparcia.

Peter Schiff dzieli się kluczowym poziomem wsparcia dla Bitcoinów i ostrzega przed spadkiem cen BTC

Jeśli nadal będzie odnosić sukcesy, kolejnym wyzwaniem dla ceny Bitcoin będzie wahać się pomiędzy 69 900 a 71 200 dolarów. Jednak po serii wzrostów Bitcoin napotkał przeszkodę na poziomie 67 220 dolarów i obecnie jego cena wynosi 66 120 dolarów, co stanowi spadek o 0,12% w ciągu ostatnich 24 godzin.

„To porażka”

Peter Schiff, który od jakiegoś czasu głośno wypowiada się na temat swojej krytyki wobec Bitcoina i podobnych walut cyfrowych, zwrócił uwagę, że przetworzenie pojedynczej transakcji Bitcoinem kosztuje około 128 dolarów.

Zdaniem Shiffa ten aspekt sprawia, że ​​nie nadaje się ona do większości transakcji i podważa jej skuteczność jako waluty cyfrowej.

„Według Schiffa wydatki związane z transakcjami za pomocą Bitcoin są dla większości użytkowników zbyt wysokie, co czyni tę opcję walutową nieudaną”.

2024-04-25 13:20