Ogromna kumulacja XRP wynosząca 23 miliony zauważona w łańcuchu

Jako doświadczony inwestor kryptowalutowy widziałem spory udział w zmienności rynku i wahaniach cen. Niedawny załamanie w ekosystemie kryptograficznym spowodowało, że wiele walut cyfrowych, w tym XRP, zachwiało się. Jednak każda chmura ma dobre strony i najnowszy rozwój XRP może właśnie taki być.


W obliczu trwającego pogorszenia koniunktury na rynku kryptowalut różne waluty cyfrowe, w tym XRP, szukają wszelkich byczych oznak, które można wykorzystać. Według platformy analitycznej Whale Alert duży inwestor kupił niedawno imponujące 23 037 429 tokenów XRP, co potencjalnie wskazuje na ożywienie trendu cenowego monety.

Na podstawie zebranych informacji wieloryb przeniósł tę kwotę ze swojego portfela giełdy Binance w nieznane miejsce związane z transferem tokenów. Zaangażowany użytkownik Binance aktywował portfel. Tego typu transfery tokenów sugerują ponowne zainteresowanie inwestorów, potencjalnie prowadzące do zwiększonej aktywności zakupowej na całym rynku.

23 037 429 #XRP (11 550 284 USD) przeniesione z #Binance do nieznanego portfela— Whale Alert (@whale_alert) 29 kwietnia 2024

Znaczący spadek zainteresowania XRP Open Interest o 2,12% w ciągu ostatnich 24 godzin sugeruje potencjalną zmianę trendu. Na podstawie danych Coinalyze całkowite otwarte zainteresowanie XRP wynosi obecnie około 380,7 miliona dolarów. Warto zauważyć, że największy udział mają kontrakty wieczyste, wynoszące około 374,5 miliona dolarów.

Diagram ten wskazuje na niewielki spadek tego wskaźnika, po którym potencjalnie może nastąpić odwrócenie i dalsza akumulacja XRP na blockchainie. Pod adresem, na który miały zostać przesłane 23 miliony monet XRP, znajdowało się wcześniej saldo wynoszące 32,113 milionów XRP, co sugeruje, że przesłane środki mogą być przeznaczone do bezpiecznego przechowywania.

Perspektywy cen XRP

Jako badacz badający rynek kryptowalut zaobserwowałem, że przez większą część roku cena XRP była szczególnie wrażliwa wśród 10 największych kryptowalut. Trwająca batalia prawna pomiędzy Ripple a SEC (Komisją Papierów Wartościowych i Giełd) znacząco wpłynęła na wyniki XRP, stale wywierając wpływ na jego wartość.

Jako analityk obserwuję, że faza środków naprawczych w toczącym się sporze prawnym sugeruje potencjalny punkt zwrotny. Inwestorzy wstrzymują się jednak obecnie z jakimikolwiek posunięciami, woląc poczekać na wyniki negocjacji. Obecnie kurs XRP wynosi 0,5011 USD, co oznacza spadek wartości o 4,18% w ciągu ostatniego dnia.

Obecny poziom cen stanowi kontynuację niedawnego trendu spadkowego na rynku w ciągu ostatniego tygodnia. Istnieją jednak mocne przesłanki wskazujące, że wkrótce nastąpi znaczna poprawa cen, szczególnie po rozwiązaniu trwającego sporu prawnego Ripple-SEC.

2024-04-29 13:06