Nowa animacja Elona Muska i Dogecoina (DOGE) wywołuje duże zamieszanie w społeczności

W świecie kryptowalut dużą uwagę przyciągnęła świeża jednominutowa i 24-sekundowa animacja. Ten wciągający film przedstawia Elona Muska i Dogecoina (DOGE) oraz porusza powszechny problem kompatybilności w środowisku Web3, o którym wiele osób dyskutuje.

Wpis, który niedawno opublikował w serwisie X autor: Sir Doge z Coin, przedstawia refleksję na temat introspekcji poprzez słynną piosenkę Michaela Jacksona „Man in the Mirror”. Ta klasyczna melodia służy jako podkład muzyczny do krótkiej animacji, której celem jest przekazanie istotnego przesłania osobom związanym z sektorem kryptowalut.

Musk cierpi na bezsenność z powodu odrzucenia DOGE

Animacja pokazuje, jak użytkownicy jednej platformy przeżywają rozczarowanie, gdy nie mogą dokonać transakcji na innej ze względu na niekompatybilność. Na przykład w klipie wideo Musk zaobserwował dziewczynę, która nie mogła kupić ciasteczka od ulicznego sprzedawcy za pomocą swojego portfela X ze względu na brak interoperacyjności DOGE.

Musk jest zaniepokojony incydentem i ma problemy ze snem, zastanawiając się nad rozczarowaniem, jakiego doświadczyli użytkownicy. Próbując naprawić wszystko, czerpie inspirację z piosenki przewodniej „Man in the Mirror”, która prowadzi go do znalezienia rozwiązania. W rezultacie DOGE i X łączą siły na końcu klipu, umożliwiając małej dziewczynce kupowanie ciasteczek za pomocą jej portfela X, podobnie jak mem DOGE i Musk pojawiają się razem na obrazku.

Usiądź, zrelaksuj się i przez następną minutę ciesz się tą wspaniałą animowaną produkcją przedstawiającą Elona Muska i legendarnego Doge’a. Śmiech wliczony w cenę!

– Sir Doge of the Coin (@dogeofficialceo) 23 kwietnia 2024 r.

Propozycja Muska sugeruje przekształcenie X w kompleksową aplikację lub „aplikację do wszystkiego” dla użytkowników na całym świecie poprzez wprowadzenie systemu płatności peer-to-peer. Szczegóły dotyczące integracji rozwiązań płatniczych z X, w tym potencjalnego włączenia Dogecoin jako jednej z pierwszych obsługiwanych walut, pozostają w tej chwili niepewne.

Czy współpraca DOGE i X jest bliska?

W marcu U.Today poinformował, że Musk podjął znaczące kroki w kierunku akceptowania płatności w kryptowalutach, nabywając licencje w Illinois, Nowym Meksyku i Oregonie. Działanie to uważa się za znaczący postęp w realizacji celu Muska, jakim jest rozszerzenie X poza jego pierwotną rolę platformy mediów społecznościowych na Twitterze.

Na podstawie analizy ekspertów klip animowany może wskazywać na potencjalną współpracę Muska z twórcami, biorąc pod uwagę pogłoski, że jako tajemniczy inwestor „wieloryb” posiada on ponad 36 miliardów monet. Dzięki jego znaczącemu wpływowi na społeczność kryptograficzną poprzez obecność w mediach społecznościowych posty Muska mogą znacząco wpłynąć na trendy rynkowe.

2024-04-23 18:18