Najnowsza wersja Solany może mieć TEN wpływ na cenę SOL

    Deweloper Anza z siedzibą w Solanie stwierdził, że testy wewnętrzne wypadły „obiecująco”
    SOL nie zareagował pozytywnie, tracąc na wykresach ponad 4%

Jako inwestor kryptowalutowy jestem podekscytowany najnowszym osiągnięciem firmy Solana. Anza, warsztat deweloperski złożony z byłych inżynierów Solana Labs, udostępnił do testów wersję v1.18.12, która ich zdaniem poprawi wydajność sieci i zmniejszy liczbę sprzecznych transakcji. Jednak wydaje się, że nowa wersja nie podniosła ceny SOL. Zamiast tego w ciągu ostatnich 24 godzin spadł o prawie 5%.


Ekscytujące wiadomości! Długo oczekiwana aktualizacja Solany, wersja 1.18.12, zaprojektowana w celu rozwiązania istniejących problemów z przeciążeniem sieci, jest już dostępna do testów.

Długotrwałe rozwiązanie?

Jako analityk sugeruję:

Ostatnio firma Solana jest poddawana coraz większej kontroli ze względu na problemy związane z przeciążeniem sieci i wysokim współczynnikiem niepowodzeń transakcji. Na podstawie danych z analizy panelu kontrolnego Dune przeprowadzonej przez AMBCrypto na dzień 27 kwietnia około 63% wszystkich transakcji bez głosowania zakończyło się niepowodzeniem. Na początku miesiąca wskaźnik awaryjności osiągnął oszałamiający poziom 75%.

W ostatnich tygodniach programiści Solany wypuścili aktualizacje i łatki rozwiązujące bieżące problemy. Najnowsza aktualizacja, wersja 1.18.12, ma na celu wprowadzenie dodatkowych ulepszeń zgodnych z tymi wysiłkami.

SOL pozostaje w szponach niedźwiedzi

Omawiane wydarzenie nie spowodowało wzrostu wartości SOL, jak oczekiwano. Zamiast tego jego wartość spadła o 4,66% w ciągu ostatnich 24 godzin, jak wynika z danych CoinMarketCap. W ciągu ostatniego miesiąca SOL odnotował znaczną stratę wynoszącą ponad 27%, co odzwierciedla ogólny spadek rynku.

Fud stanowczo sprzeciwiał się kryptowalutie AMBCrypto, co było widoczne w intensywnie pesymistycznej rozmowie śledzonej przez dane Santiment.

Najnowsza wersja Solany może mieć TEN wpływ na cenę SOL

Realistyczne czy nie, oto kapitalizacja rynkowa SOL w przeliczeniu na BTC

Jak wskazują dane Coinglass, w ciągu ostatnich 24 godzin liczba traderów obstawiających zakłady przeciwko Solanie (SOL) wzrosła bardziej niż tych zajmujących długie pozycje.

Sugerowało to, że problemy sieciowe wciąż zaprzątają umysły wielu uczestników rynku.

Najnowsza wersja Solany może mieć TEN wpływ na cenę SOL

2024-04-28 07:03