MANA v. AXS – Ustalenie, który projekt ma teraz poparcie publiczności

    MANA i AXS miały podobne trajektorie cenowe w ciągu ostatnich kilku tygodni
    Badanie innych wskaźników ujawniło, kogo tłumy bardziej faworyzowały

Bardziej uproszczona wersja mogłaby brzmieć: W niedawnej analizie przeprowadzonej przez Santiment na X (wcześniej Twitterze) wyszło na jaw, że działalność deweloperska Decentraland [MANA] znacznie pozostaje w tyle za [AXS] Axie Infinity. Jest to godne uwagi, ponieważ oba tokeny znalazły się w czołówce najczęściej wybieranych w sektorze rzeczywistości wirtualnej i gier w 2020 roku.

Działalność rozwojowa MANA znacznie przewyższyła działalność Axie Infinity. W rzeczywistości, według Santiment, 30-dniowa aktywność deweloperów w Decentraland wyniosła 168,33 w porównaniu do marnych 19 w przypadku Axie Infinity. Dlatego AMBCrypto postanowiło sięgnąć głębiej i sprawdzić, czy ta ostatnia nie wykazuje opóźnień również pod względem innych wskaźników.

Prowadzenie działalności rozwojowej dla MANA nie jest czymś nowym

MANA v. AXS – Ustalenie, który projekt ma teraz poparcie publiczności

Mówiąc najprościej, trendy cenowe obu tokenów były dość podobne w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Podobieństwo to jest szczególnie zauważalne od końca lutego, kiedy poruszały się one zgodnie na wykresach cenowych. W rezultacie rozsądne jest założenie, że te same wpływy rynkowe wpłynęły na ceny obu tokenów.

Pomimo znacznej różnicy w wolumenie obrotu pomiędzy MANA i AXS, MANA zazwyczaj odnotowuje większą aktywność handlową. Co więcej, należy zauważyć, że przywództwo w działalności rozwojowej MANA nie ogranicza się tylko do ostatniego miesiąca.

Mówiąc prościej, według ustaleń Santiment, działalność rozwojowa MANA przewyższyła działalność AXS, która rozpoczęła się mniej więcej w połowie grudnia. Różnica ta była najbardziej widoczna pod koniec stycznia.

Nastroje inwestorów również sprzyjają Decentralandowi

MANA v. AXS – Ustalenie, który projekt ma teraz poparcie publiczności

Zwiększony poziom prac rozwojowych nad projektem skutkuje udostępnieniem większej liczby nowych funkcji, lepszym rozwiązywaniem problemów i niższym ryzykiem bycia oszukańczym przedsięwzięciem. To znacząco zwiększa zaufanie inwestorów i wiarę w MANA. Co więcej, średni wiek monet znajdujących się w obiegu wynosi 90 dni, co stanowi dodatkowy dowód potwierdzający to przekonanie. Od końca listopada wskaźnik ten stale rośnie w przypadku tokena.

W ostatnich tygodniach, począwszy od początku marca, średni wiek monet znajdujących się w ofercie AXS znacząco się obniżył. Ponadto, na podstawie współczynnika wartości rynkowej (MVRV), AXS wydawała się być lekko zaniżona jako aktywo.

Czy Twoje portfolio jest zielone? Sprawdź kalkulator zysków Decentraland

Wreszcie posiadacze MANA osiągali w momencie publikacji prasy niewielki zysk, w przeciwieństwie do posiadaczy AXS.

Chociaż trendy cenowe były podobne w przypadku MANA i Decentraland, dane dotyczące sieci ujawniły odmienne perspektywy użytkowników w stosunku do obu projektów. Zasadniczo obecnie MANA i Decentraland mają przewagę nad AXS w oparciu o zaangażowanie użytkowników.

Sorry. No data so far.

2024-04-11 05:43