„Mam dużo akcji Ripple”: dyrektor techniczny Ripple kończy spekulacje dotyczące lojalności

Podczas niedawnej debaty internetowej ktoś poruszył kwestię lojalności Davida Schwartza w społeczności XRP. Jako dyrektor ds. technologii w Ripple i znaczący wkład w rozwój XRP Ledger, lojalność Schwartza została zakwestionowana przez członka społeczności. Argumentowali, że jego główna lojalność leży w Ripple Labs, a nie w większym ekosystemie XRP.

W odpowiedzi Schwartz przedstawił głębokie przemyślenia na temat lojalności. Przypomniał sobie wcześniejszą dyskusję z Chrisem Larsenem, współzałożycielem Ripple, podczas której poruszono kwestię lojalności w związku z możliwością dołączenia Schwartza do zarządu Ripple. Schwartz wyjaśnił, że jego lojalność wykracza poza ludzi i obejmuje zasady i wartości. Podkreślił, że jest to coś, na co się zarabia, a nie zakłada.

Dawno temu, podczas rozmowy z Chrisem Larsenem, wyraził on chęć, abym ze względu na moją lojalność dołączył do zarządu Ripple. W tym momencie założyłem, że miał na myśli bycie lojalnym wobec niego osobiście. Zapewniłem go o mojej lojalności wobec niego jako odpowiedniej osoby do przewodzenia Ripple, biorąc pod uwagę jego racjonalność.

— David „JoelKatz” Schwartz (@JoelKatz) 18 kwietnia 2024 r.

CTO Ripple podkreślił swoje zaangażowanie w otwarte debaty wewnątrz firmy, wykazując gotowość do wyrażania przeciwstawnych poglądów, jeśli uzna to za konieczne. Podkreślił znaczenie uczciwości i moralności w kierowaniu swoimi wyborami, twierdząc, że jego oddanie wynika z trzymania się osobistych i etycznych zasad.

Holdingi

Aby złagodzić obawy dotyczące potencjalnego konfliktu interesów, Schwartz otwarcie oświadczył, że jest właścicielem znacznej części akcji Ripple. Zapewnił jednak, że kwestie pieniężne nie decydują o jego lojalności. Powtórzył swoje przywiązanie do uczciwości i praktyk etycznych, wyrażając gotowość do odejścia od Ripple, jeśli będzie to konieczne, jeśli jego zasady będą zagrożone.

W swoim przemówieniu Schwartz mocno podkreślił wartość uczciwości i autentycznych działań w karierze zawodowej. Podkreślił znaczenie pozostawania wiernym swoim zasadom, bez względu na zewnętrzne naciski i osądy.

2024-04-19 12:16