Kryptowaluta Zack Morris [ZACK] z siedzibą w Solanie eksploduje w 200%, ale czy należy zachować ostrożność?

  • Użytkownik Twittera Zack Morris wypuścił nową monetę, która w ciągu ostatnich 24 godzin wzrosła o ponad 100%.
  • Wzrosła także aktywność i wolumen w sieci Solana.

Jako doświadczony inwestor kryptowalutowy z długą pamięcią wyciągnąłem wnioski na własnej skórze. Niedawny wzrost popularności Edwarda Constantinescu, znanego również jako Zack Morris, i jego nowej monety memowej ZACK na Solanie wzbudził moje zainteresowanie, ale także wywołał pewne sygnały ostrzegawcze.


Solana [SOL] od dłuższego czasu jest miejscem, w którym wprowadzane są nowe monety memowe.

Jako analityk ująłbym to w ten sposób: zauważyłem zamieszanie wokół Edwarda Constantinescu, znanego również jako Zack Morris na X (wcześniej Twitter) i jego roli jako współzałożyciela Atlas Trading. W odpowiedzi na to podekscytowanie wprowadził niedawno do sieci monetę memową, którą zatytułował ZACK.

ZACK widzi nowe szczyty

W chwili publikacji niniejszego komunikatu prasowego cena ZACK-a na rynku wynosiła 0,04168 USD, co stanowi niezwykły wzrost o 216,00% w ciągu ostatnich 24 godzin. Jednak istotne jest, aby inwestorzy, rozważając inwestycje w ten token, mieli na uwadze przeszłą historię Edwarda Constantinescu.

Kryptowaluta Zack Morris [ZACK] z siedzibą w Solanie eksploduje w 200%, ale czy należy zachować ostrożność?

Krypto Zacka Morrisa: raz ugryziony, dwa razy nieśmiały

Jako badacz określiłbym to tak: 14 grudnia 2022 roku natknąłem się na intrygującą wiadomość. Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) podjęła pierwszy krok w postępowaniu prawnym przeciwko Atlas Trading i Edwardowi Constantinescu.

Oskarżono ich o oszukanie inwestorów na kwotę 100 milionów dolarów.

Na podstawie zarzutów SEC postawionych spółce Atlas Trading w jej pozwie stwierdza się, że obie osoby spiskowały w celu kupna i sprzedaży akcji w skoordynowany sposób, promując je wcześniej w celu uzyskania znacznych zysków.

W okresie od marca 2020 r. do kwietnia 2021 r., w obliczu pandemii COVID-19 i wzrostu cen akcji GameStop na Discordzie, Atlas Trading zyskał na znaczeniu jako zauważalna postać wśród traderów.

Niektórzy twierdzą, że odegrali kluczową rolę w powstaniu zjawiska FinTwit.

Edward Constantinescu zyskał powszechną widoczność w X, często promując różne akcje groszowe poprzez swoją wyjątkową osobowość memową, pozornie ucieleśniającą wizerunek Atlas Trading.

Rzekomy sposób działania programu Atlas Trading przedstawiał się następująco.

Jako badacz osobiście zainwestowałbym znaczne środki w akcje spółki groszowej, a następnie promowałbym jej rzekomy niezwykły potencjał wzrostu w mojej sieci na platformie X.

Jako inwestor kryptowalutowy zauważyłem intrygującą prawidłowość, w której niektórzy anonimowi użytkownicy generują szum w mediach społecznościowych, entuzjastycznie przewidując, że dana moneta lub token wkrótce wzrośnie. Krążą pogłoski, że osoby te zajęły już wcześniej pozycje w aktywach, wykorzystując swoją wczesną wiedzę i wynikający z niej wzrost popytu.

Jeśli wartość akcji została sztucznie zawyżona, twierdzi się, że zainteresowane strony sprzedały swoje udziały przed niczego niepodejrzewającymi inwestorami. Dzięki temu mogli osiągnąć znaczne zyski.

Z powodu tych czynników memecoin ZACK również spotkał się z pewnym sceptycyzmem.

Jaki wpływ będzie to miało na Solanę?

Jako badacz rynku kryptowalut natknąłem się na intrygujący przypadek tokena Zacka Morrisa i jego wątpliwej użyteczności. Jednakże moje dochodzenie w sprawie występów Solany ujawnia, że ​​pomimo tej niepewności, firma prosperuje.

Rosnące wykorzystanie monet memowych na Solanie przyniosło wymierne korzyści dla sieci w postaci zwiększonej aktywności i znacznego wzrostu liczby przetwarzanych transakcji.

Jeśli jednak wystąpi zbyt wiele problemów, nastroje w sieci mogą mieć negatywny wpływ.

Kryptowaluta Zack Morris [ZACK] z siedzibą w Solanie eksploduje w 200%, ale czy należy zachować ostrożność?

2024-05-21 04:07