Kluczowe ostrzeżenie dla armii SHIB wydane przez zespół Shiba Inu

Lucie, specjalistka ds. marketingu zespołu Shiba Inu, wydała znaczące ostrzeżenie całej społeczności SHIB za pośrednictwem Twittera lub mediów społecznościowych X.

To ostrzeżenie dotyczy właściwego wyboru projektów, w które warto inwestować swoje ciężko zarobione środki.

Dodatkowo szef naszego zespołu marketingowego przedstawił pewne zalecenia dotyczące skutecznego uruchamiania nowych inicjatyw na Shibarium.

Ostrzeżenie Lucie dla społeczności SHIB

Przedstawiciel zespołu SHIB przesłał ostrzeżenie do społeczeństwa rasy Shiba Inu, prawdopodobnie odnosząc się do inwestycji w konkretne projekty, które nie zostały jeszcze w pełni ugruntowane na blockchainie Shibarium Layer-2.

Lucie uważa, że ​​niektóre projekty kończą się niepowodzeniem nie dlatego, że są z natury trudne, ale z powodu złego zarządzania lub braku możliwości rozwoju.

Szefowa marketingu SHIB przestrzegła przed koniecznością starannej selekcji przy inwestowaniu w projekty, przyznając, że „nawet najlepsi mogą ponieść straty”. Potwierdziła, że ​​Shiba Inu jest dla niej najwyższym priorytetem, a wszystkie inne tokeny powiązane z SHIB i przeznaczone do użycia na Shibarium mają drugorzędne znaczenie.

Opinia: nie każdy projekt był z natury wytrzymały; niektórzy doświadczyli złego zarządzania lub po prostu nie prosperowali. Zachowaj ostrożność przy wyborze projektów. Najlepsi wciąż mogą napotkać niepowodzenia.Jestem zdecydowanym zwolennikiem $SHIB, ale nie wszystko inne idzie w jego ślady.— 𝐋𝐔𝐂𝐈𝐄 | SHIB.IO (@LucieSHIB) 15 kwietnia 2024 r

Wytyczne dotyczące nowych projektów na Shibarium

W swoim najnowszym tweecie Lucie nakreśliła kilka niezbędnych kroków, aby nowe inicjatywy na Shibarium mogły pomyślnie się rozpocząć. Podkreśliła, że ​​te projekty nie wymagają niczyjej zgody, żeby pozostawić po sobie wrażenie. Zamiast tego potrzebują po prostu dobrze zaplanowanego podejścia, aby zaistnieć i nawiązać kontakt z publicznością.

Po pierwsze, Lucie napisała na Twitterze, niezwykle ważne jest przedstawienie planu działania projektu i pokazanie jasnego zarysu celów, które mają zostać osiągnięte oraz sposobu, w jaki to nastąpi. Drugim zaleceniem jest nawiązanie kontaktu ze społecznością na wszystkich głównych platformach mediów społecznościowych, takich jak Telegram i Discord. Lucie zauważyła, że ​​ważne jest również okazywanie szacunku społeczności oraz pozostawanie aktywnym i informującym w mediach społecznościowych i różnych innych kanałach komunikacji.

Zamiast wydawać pieniądze na marketing, Lucie zaleca budowanie silnej społeczności dla projektu i przyciąganie prawdziwych sponsorów w celu zapewnienia długoterminowego sukcesu.

2024-04-15 15:37