Gdy FLOKI spadnie o 9%, jak długo utrzyma się ten kluczowy poziom wsparcia?

    Ostatni spadek cen może obniżyć wartość FLOKI do 0,00016 USD.
    Kilka wskaźników i wskaźników rynkowych wskazywało na odwrócenie trendu.

Cena tokenów FLOKI marki Floki Inu oscylowała w znaczącym punkcie, co potencjalnie doprowadziło do silnego wzrostu wartości w ciągu najbliższych kilku dni.

Kiedy jednak na rynku panowała recesja, wartość monety memowej poszła w jej ślady i spadła.

Niedźwiedzie FLOKI weszły

Znany analityk kryptowalut, ZAYK Charts, podzielił się niedawno na Twitterze intrygującą obserwacją dotyczącą wykresu cen Floki (FLOKI). Zgodnie z ich postem na jednodniowym wykresie monety memowej ukształtowała się zwyżkowa formacja flagi.

Moneta memowa przekroczyła swoją poprzednią linię trendu, gdy jej cena osiągnęła 0,000193 USD. Zasygnalizowało to duże prawdopodobieństwo kolejnej hossy dla monety memowej.

Pomimo oczekiwań pozytywnego wyniku, rynek kryptowalut niespodziewanie zmienił się na gorszy. W szczególności FLOKI doświadczył znacznego spadku o ponad 9%, jak wskazał CoinMarketCap w ciągu ostatnich 24 godzin.

W moim obecnym składzie cena kształtowała się na poziomie 0,0001845 dolarów, a całkowita wartość rynkowa w momencie przelewania pióra na papier przekroczyła 1,77 miliarda dolarów.

Gdy niedźwiedzie stały się bardziej aktywne, AMBCrypto sprawdziło informacje Hyblock Capital, aby zidentyfikować potencjalne punkty wsparcia dla FLOKI.

Na podstawie naszej oceny wartość FLOKI może ulec znacznemu wzrostowi w przypadku likwidacji w okolicach progów 0,00016 USD i 0,000155 USD. Poziomy te mogą służyć jako istotne punkty wsparcia dla monety memowej.

Spadek poniżej tego poziomu może spowodować, że FLOKI osiągnie poziom 0,00013 USD.

Gdy FLOKI spadnie o 9%, jak długo utrzyma się ten kluczowy poziom wsparcia?

Czy możliwe jest odwrócenie trendu?

Niedawny spadek ceny monety memowej wpłynął również na jej wskaźniki w łańcuchu. Przykładowo poprawiający się od tygodnia wskaźnik MVRV obecnie wynosi -4,68%.

W ciągu ostatnich kilku dni spadła liczba nowych adresów przyłączających się do sieci i umożliwiających transfer tokenów, co skutkuje wolniejszym rozwojem sieci.

Gdy FLOKI spadnie o 9%, jak długo utrzyma się ten kluczowy poziom wsparcia?

Pomimo obiecujących wskazań z jednego wskaźnika, analiza danych przeprowadzona przez Santiment wykazała, że ​​wskaźnik NVT FLOKI spadł po znaczącym wzroście, który miał miejsce 24 kwietnia.

Kiedy wskaźnik spada, co sugeruje, że dany składnik aktywów jest zaniżony, istnieje możliwość odwrócenia trendu dla inwestorów. Aby ocenić, czy jest to prawdopodobne, AMBCrypto sprawdziło dzienny wykres cen FLOKI.

Przeczytaj prognozę cen Floki Inu [FLOKI] na lata 2024–25

Mówiąc prościej, wskaźnik MACD wskazywał dominujący trend zwyżkowy na rynku monety memowej, podczas gdy przepływ pieniędzy Chaikin również odnotował wzrost.

Obydwa wskaźniki techniczne wskazywały, że FLOKi może wkrótce potencjalnie stać się byczy. Jednak wbrew tym optymistycznym prognozom, indeks przepływów pieniężnych (MIF) nadal podążał w stronę niedźwiedzi, gdy spadał.

Gdy FLOKI spadnie o 9%, jak długo utrzyma się ten kluczowy poziom wsparcia?

2024-04-25 11:17