Gaz w Shibarium Shiba Inu nienormalnie wzrósł o 2050% w ciągu 2 dni

Koszt gazu do transakcji na Shibarium należącym do Shiba Inu odnotował nieoczekiwany i znaczący wzrost o około 2050% w ciągu ostatnich dwóch dni. Ten nagły skok oznacza zauważalną zmianę w działaniu sieci tokena. Według danych Shibariumscan cena prowizji za gaz wzrosła dramatycznie ze stosunkowo niskich 18 gwei do imponujących 37,6 gwei w ciągu zaledwie jednego dnia.

Niedawny wzrost transakcji na Shibarium odnotował imponujący wzrost, przy czym ten skok jest ponad dwukrotnie większy niż poprzedni, który miał miejsce zaledwie dwa dni temu i wyniósł 1,84 gwei. To podkreśla niezwykłą prędkość, z jaką Shibarium jest wykorzystywane.

Niedawny wzrost cen gazu można wytłumaczyć przede wszystkim rosnącym wykorzystaniem sieci. W ciągu zaledwie jednego dnia Shibarium odnotowało znaczny wzrost liczby transakcji, z 9750 do 10770. Jednocześnie nastąpił znaczny wzrost liczby aktywnych kont wchodzących w interakcję z Shibarium, co zaowocowało godnym uwagi wzrostem liczby nowych kont o 34%, co daje łączną liczbę 478.

Gaz w Shibarium Shiba Inu nienormalnie wzrósł o 2050% w ciągu 2 dni

Ulubiona KOŚĆ Shiba Inu

Mówiąc najprościej, transakcje w Shibarium, rozwiązaniu warstwy 2 ekosystemu Shiba Inu, są przetwarzane przy użyciu BONE jako koordynatora. Pomimo znacznego wzrostu opłat za gaz, wartość BONE utrzymuje się na dość stałym poziomie, co sugeruje zdecydowaną reakcję rynku.

Gaz w Shibarium Shiba Inu nienormalnie wzrósł o 2050% w ciągu 2 dni

Mimo to firmie BONE udało się w ciągu ostatniego tygodnia osiągnąć znaczny wzrost cen o 14,86%, co sugeruje solidność na szerszym rynku rasy Shiba Inu.

Nieoczekiwany wzrost opłat za gaz w Shibarium wskazuje na zwiększone zainteresowanie i działania w sieci, ale ma to swoją cenę. W miarę rozwoju i poszerzania się ekosystemu Shiba Inu obserwatorzy uważnie obserwują te zmiany, przygotowując się na potencjalne konsekwencje dla zachowania tokenów i nastrojów inwestorów.

2024-04-22 12:31