Ethereum (ETH) może walczyć z szumem na temat monet memowych ze strony Solany, znaki są widoczne

Podekscytowanie wokół monet memowych na blockchainie Solana (SOL) może powrócić do Ethereum (ETH) w następstwie znaczącej, dochodowej transakcji na Ethereum. Jak donosi platforma analizy kryptowalut Lookonchain, trader osiągnął ogromny zwrot z inwestycji wynoszący 69 300%, wywołując ponowny entuzjazm dla ekosystemu Ethereum.

Jak wspomniano w raporcie, w ciągu zaledwie jednego miesiąca wielorybowi udało się zamienić 9 000 dolarów w oszałamiające 6,27 miliona dolarów na Ethereum, co przyniosło ogromny zysk, 693-krotność początkowej inwestycji. Moneta memowa biorąca udział w tej udanej transakcji jest identyfikowana jako $APU. W okresie od 11 marca do 24 marca trader uzyskał dokładnie 2,385 Etheru na zakup imponującej liczby 8,36 miliarda jednostek APU o wartości 8,36 miliarda dolarów. Gwałtowny wzrost cen tej monety memowej w tym przedziale czasowym był niezwykły, co doprowadziło do bezprecedensowego zysku dla tradera.

Z informacji blockchain wynika, że ​​duży inwestor w dalszym ciągu przechowuje znaczną ilość tokena mema, co świadczy o jego wierze i zaufaniu do niego.

Czy rajd memów Ethereum może powrócić? temu traderowi udało się przekształcić początkową inwestycję w wysokości 9000 dolarów w Ethereum w oszałamiające 6,27 miliona dolarów w ciągu zaledwie jednego miesiąca – oszałamiający 693-krotny zysk!

— Lookonchain (@lookonchain) 11 kwietnia 2024 r.

W ciągu ostatniego roku wysokie opłaty za gaz na Ethereum spowodowały, że wielu traderów przeniosło się w stronę Solany. Jednakże, ponieważ Solana ma obecnie do czynienia z dużym ruchem i zatorami, ponownie wzrosło zainteresowanie Ethereum jako bardziej ugruntowaną opcją handlu kryptowalutami. Czas pokaże, czy w najbliższej przyszłości trend ten zyska na popularności.

Ethereum L2 mogą wydawać się atrakcyjne

Trader APU wzbogacił się swoim zakładem, ale większość traderów w społeczności może nie być w stanie zarejestrować podobnych transakcji ze względu na różnice w doświadczeniu i zasobach. Pomimo utrzymującego się problemu Ethereum z kosztownymi transakcjami, aktualizacja Dencun sprawiła, że ​​rozwiązania skalowania warstwy 2 stały się bardziej ekonomiczne dla użytkowników pod względem opłat transakcyjnych.

Zalety protokołów Ethereum L2, takich jak Polygon (MATIC), zkSync, Arbitrum (ARB), Optimism (OP) i Base, sprawiły, że stały się one popularnym wyborem dla prosperujących monet memowych. Solana wciąż pracuje nad rozwiązaniem problemów z niezawodnością, dając ekosystemowi Ethereum przewagę w kształtowaniu trendów w zakresie monet memowych.

Sorry. No data so far.

2024-04-12 16:31