Droga UNI do 10 dolarów – wykorzystanie tego sygnału kupna może być kluczowe

    Analityk twierdził, że rajd UNI może przeciągnąć się o kolejne 2-3 dni i prawdopodobnie osiągnąć 10 dolarów
    Wzrost był ulgą dla tokena po walce z organami regulacyjnymi

W ciągu ostatnich 24 godzin wartość zdecentralizowanego tokena finansowego Uniswap [UNI] wzrosła o 7,2%. Gwałtowny wzrost można przypisać rynkowi kryptowalut wykazującemu oznaki zmienności w górę po wydarzeniu halvingu Bitcoina [BTC].

Wolumen obrotu wzrósł o 15% w ciągu ostatnich 24 godzin, co spowodowało, że na CoinMarketCap dokonano obrotu UNI o wartości ponad 181 milionów dolarów.

Czy losy UNI się odwrócą?

Posiadacze tokenów doświadczyli mile widzianego wzrostu wartości po tym, jak ich inwestycje w UNI spadły o prawie 30% w poprzednim miesiącu. Według przewidywań analityków, w najbliższej przyszłości potencjalne zyski mogą nadal rosnąć.

Ekspert ds. kryptowalut Ali Martinez zidentyfikował sygnał kupna dla UNI za pomocą wskaźnika TD Sequential, wskazując potencjalny wzrost przez maksymalnie dodatkowe 2-3 dni. Może to potencjalnie podnieść cenę tokena w kierunku 10 dolarów.

Ze względu na niedawną redukcję nagród w postaci kryptowalut dla górników (halving), nastąpił napływ funduszy inwestorów z powrotem na rynek. Warto zauważyć, że UNI, które wprowadziło po halvingu, odnotowało znaczny wzrost i osiągnęło swój rekordowy poziom (szczyt) w kolejnym roku.

Nastroje na rynku wydają się pozytywne

Jednocześnie gwałtowny wzrost cen UNI doprowadził do znacznego wzrostu liczby otwartych transakcji na jego rynku kontraktów terminowych, jak podało AMBCrypto na podstawie informacji z Coinglass, które wykazały wzrost o 6,4% w ciągu 24 godzin.

Zwykle wzrost ceny poprzedzony wzrostem liczby otwartych pozycji wskazuje na wejście świeżego kapitału na rynek i służy jako dowód utrzymującej się tendencji wzrostowej.

Droga UNI do 10 dolarów – wykorzystanie tego sygnału kupna może być kluczowe

W chwili obecnej, na podstawie danych Hyblock Capital przeanalizowanych przez AMBCrypto, sentyment społeczności inwestycyjnej do UNI był wypaczony w stronę chciwości. Ta skłonność może w nadchodzących dniach zwiększyć aktywność zakupową, potencjalnie przyczyniając się do osiągnięcia ceny UNI na poziomie 10 dolarów.

Droga UNI do 10 dolarów – wykorzystanie tego sygnału kupna może być kluczowe

Realistyczna czy nie, oto kapitalizacja rynkowa UNI w przeliczeniu na BTC

Środowisko Uniswap stanęło przed przeszkodami regulacyjnymi w następstwie zawiadomienia Wells otrzymanego na początku tego miesiąca od amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC). Pomimo zapewnień Uniswap, że są gotowe na konfrontację prawną, działalność UNI w społeczności pozostaje źródłem zainteresowania.

Sorry. No data so far.

2024-04-20 09:11