Dogecoin (DOGE) patrzy na szaloną pompę cenową, jeśli ten wzór się sprawdzi

Zgodnie z najnowszym ogłoszeniem analityka Ali Martineza, fani Doge powinni uważnie obserwować Dogecoin (DOGE). Według jego oceny, opartej na wskaźniku TD Sequential – powszechnie uznanym narzędziu technicznym – Dogecoin wywołał sygnał kupna na swoim dziennym wykresie cen.

Na podstawie tego sygnału możemy spodziewać się trendu wzrostowego popularnej kryptowaluty inspirowanej memami, który może trwać od jednego do czterech dni, przynosząc potencjalne emocje i potencjalne zyski.

Dla niezaznajomionych wskaźnik TD Sequential określa prawdopodobne punkty wyczerpania trendów rynkowych. Kiedy to narzędzie daje sygnał kupna, tak jak dzieje się to obecnie w przypadku DOGE, sugeruje, że utrzymujący się trend spadkowy może zbliżać się do końca, co może doprowadzić do znacznego wzrostu cen.

Wskaźnik TD Sequential na wykresie dziennym Dogecoin zasygnalizował okazję do zakupu, sugerując możliwy wzrost ceny DOGE trwający od jednego do czterech dni.— Ali (@ali_charts) 20 kwietnia 2024 r.

Prognozy cen Dogecoin (DOGE).

Obecnie cena Dogecoina wynosi około 0,163 USD za DOGE. Jego cena wykazywała stały wzrost przez cały tydzień, początkowo o 0,67%. Jednak po bliższej analizie wykresu tygodniowego staje się jasne, że Dogecoin odnotował bardziej znaczący wzrost o około 16% od najniższego punktu na poziomie 0,139 USD.

W ostatnim dniu Dogecoin wykazał znaczny wzrost, wzrastając o ponad 5,6% i wyprzedzając kilku konkurentów, plasując się wśród 10 najlepszych kryptowalut pod względem wartości rynkowej.

Martinez wstrzymuje się z podaniem konkretnych szacunków dotyczących ceny Dogecoina. Jeśli jednak przewidywania wskaźnika TD Sequential okażą się trafne, może to sygnalizować, że obecny szczyt w wysokości około 0,2 dolara nie jest ostatecznym przystankiem trendu cenowego DOGE.

2024-04-21 12:43