DODOchain zostaje uruchomiony jako pierwsza w branży platforma L3 skupiona na handlu na platformie Arbitrum Orbit

Nowy protokół nie tylko zapewnia większą prędkość i oszczędność kosztów, ale ma także na celu wyeliminowanie podziału między sieciami EVM i sieciami innych niż EVM. To rozwiązanie rozwiązuje różne problemy, takie jak rozdrobnione rynki płynności, drogie transakcje międzyłańcuchowe i problemy związane z bezpieczeństwem mostów międzyłańcuchowych.

Rozpoczyna się DODOChain L3, publiczne rozwiązanie sieci testowej jest niedostępne

Zgodnie z zapowiedzią zespołu DODO, w publicznej sieci testowej została uruchomiona ich nowa sieć o nazwie DODOChain, będąca rozwiązaniem warstwy 3 na platformie Arbitrum Orbit. Platforma wykorzystuje infrastrukturę EigenDA firmy EigenLayer i narzędzia do ponownego udostępniania pakietów Altlayer w celu uzyskania dodatkowej funkcjonalności.

DODOchain zostaje uruchomiony jako pierwsza w branży platforma L3 skupiona na handlu na platformie Arbitrum Orbit

Deweloperzy wprowadzili nowy łańcuch bloków, który opisują jako przełomową sieć warstwy 3, która płynnie łączy systemy warstwy 2 Bitcoin i Ethereum lub warstwy płynności na poziomie zbiorczym wielu łańcuchów. (Mówiąc prościej, ten nowy łańcuch bloków działa jako pomost pomiędzy istniejącymi sieciami warstwy 2 Bitcoin i Ethereum lub pulami płynności wyższego poziomu różnych łańcuchów.)

Oprócz tego, że jest nowoczesną, zdecentralizowaną siecią o modułowej konstrukcji, to nowe rozwiązanie dołączy do kompleksowej platformy oferującej różne produkty i usługi. Niektóre z tych ofert to Omni Trade do handlu, Omni Liquidity do zarządzania aktywami i Omni Mining do zdobywania nagród.

DODOchain może z łatwością łączyć rozwiązania Bitcoin i Ethereum Layer 2, a także inne łańcuchy inne niż EVM (Ethereum Virtual Machine). To połączenie przyciągnie nowych użytkowników i zasoby do platformy.

Od początku swojego funkcjonowania DODOchain będzie zapewniał natywne opcje stakowania dla wielu aktywów, które kwalifikują się do jego puli płynności.

Przesuwanie barier w segmencie omni-łańcuchów dzięki partnerstwom modułowym

Aby osiągnąć wzniosłe cele określone w swoim planie, DODO nawiązało kilka znaczących współpracy technologicznych z kluczowymi partnerami, takimi jak Arbitrum. Zaawansowana technologia Arbitrum Orbit dostarczona DODOchain zwiększyła jego możliwości dzięki lepszej skalowalności, wydajności i przyjazności dla użytkownika.

Dzięki współpracy z EigenLayer DODOchain stanie się odnowionym pakietem zbiorczym i będzie służyć jako jedna z pierwszych usług Active Validator Services (AVS) w społeczności EigenLayer.

Dodatkowo DODOchain wykorzystuje innowacyjny system stakowania AltLayer, umożliwiając bardziej wydajne rozwiązania w zakresie obstawiania dla wszystkich dostawców płynności.

2024-04-23 13:27