Czy zwyżkowy sygnał PEPE może pomóc w odtworzeniu podwyżki POPCAT z siedzibą w Solanie o 59%?

    Wolumen PEPE spadł, podczas gdy POPCAT wzrósł, wskazując na dominację tego ostatniego
    Cena PEPE może spaść do 0,0000070 USD w związku ze spadkiem dynamiki zakupów

Jako badacz z doświadczeniem w analizie rynków kryptowalut z uwagą obserwowałem najnowsze trendy PEPE i POPCAT. Z dostępnych danych wynika, że ​​obecnie na scenie dominuje ten ostatni.


Jako badacz badający aktualne trendy w zasobach cyfrowych zauważyłem intrygującą prawidłowość – duże nagromadzenia tokenów są coraz częściej kojarzone z memecoinami takimi jak PEPE, a nie z tradycyjnymi aktywami, takimi jak Dogecoin, Frogcoin czy Catcoins. 25 kwietnia duży gracz rynkowy trafił na pierwsze strony gazet, transferując imponujące 10,99 miliarda tokenów PEPE z Binance.

Z raportu Spot On Chain wynika, że ​​wspomniana osoba posiada około 703,75 miliarda tokenów PEPE. Aktywo to przyniosło imponujące zyski w wysokości ponad 2,65 miliona dolarów. Jednakże chociaż zwroty te oznaczały znaczny wzrost wynoszący około 101%, niedawne wycofanie wskazuje, że PEPE mógł osiągnąć szczyt trendu cenowego na wykresach.

Na chwilę obecną wartość tokena wyniosła 0,0000075 USD, co oznacza znaczny wzrost o 40,66% w ciągu ostatniego tygodnia. Ta tendencja wzrostowa jest godna uwagi, biorąc pod uwagę, że ogólny trend rynkowy kryptowalut pozostał stosunkowo stabilny w tym okresie.

Jeśli obecny trend akumulacyjny utrzyma się jeszcze przez kilka dni, PEPE może potencjalnie stanowić wyzwanie dla Popcat (POPCAT) pod względem obecności na rynku. Dla tych, którzy mogą nie być zaznajomieni, Popcat to memecoin działający na blockchainie Solana (SOL). Innymi słowy, jeśli PEPE będzie nadal rozwijać się w obecnym tempie, może stać się poważnym pretendentem do pozycji Popcat w świecie kryptowalut.

Kapitał zostawia żaby kotom

Jako analityk zauważyłem intrygujący trend na rynku kryptowalut na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. W szczególności zaobserwowałem znaczny wzrost cen niektórych walut cyfrowych, takich jak POPCAT i PEPE. W ujęciu rocznym cena POPCAT gwałtownie wzrosła aż o zdumiewające 5671%, podczas gdy cena PEPE również odnotowała imponujący wzrost, wynoszący około 440%.

Jako badacz rynku kryptowalut zaobserwowałem wyraźną dysproporcję w napływie środków pomiędzy PEPE a projektami o tematyce kotów. W tych ostatnich nastąpił imponujący wzrost inwestycji, pozostawiając PEPE w tyle.

Jako badacz rynku kryptowalut zauważyłem intrygujący trend: w ostatnim czasie wieloryby kupują duże ilości tokenów PEPE. Jeżeli ten schemat zakupów będzie się utrzymywał, PEPE może podjąć próbę dorównania imponującemu wzrostowi cen o 59,01%, którego odnotował POPCAT w ciągu ostatnich 24 godzin.

Jako inwestor kryptowalutowy zbadałem potencjalne porównanie dwóch projektów, oceniając ich warunki w łańcuchu przez pryzmat AMBCrypto. Na początek oceniłem wolumeny obrotu dla każdego projektu, mając na uwadze leżący u ich podstaw entuzjazm w stosunku do konkretnej waluty cyfrowej.

Czy zwyżkowy sygnał PEPE może pomóc w odtworzeniu podwyżki POPCAT z siedzibą w Solanie o 59%?

PEPE nie ma siły POPCAT

Kiedy pisałem te słowa, wolumen obrotu PEPE wyniósł imponujące 1,18 miliarda dolarów. Z drugiej strony POPCAT odnotował skromniejszy wolumen wynoszący 181,77 mln dolarów. Biorąc pod uwagę tak znaczną rozbieżność, było oczywiste, że w ostatnim okresie PEPE przewodziła tej kwestii.

Pomimo spadku wolumenu żetonów z motywem żaby, wręcz przeciwnie, nastąpił znaczny wzrost wolumenu POPCAT. Jeśli chodzi o cenę, ten wzrost wolumenu może potencjalnie doprowadzić do trendu wzrostowego dla POPCAT.

Jeśli to prawda, wszelkie hipotezy dotyczące potencjalnego odwrócenia tendencji mogą zostać obalone. I odwrotnie, zmniejszona aktywność handlowa PEPE w ciągu ostatniego dnia może osłabić trwający wzrost cen.

Z mojej perspektywy jako badacza potencjalnym scenariuszem może być znaczny spadek do około 0,0000070 USD. Po tym spadku istnieje możliwość odbicia ceny. Niemniej jednak wynik ten urzeczywistni się tylko w przypadku nasilenia się popytu na zakupy.

Czy zwyżkowy sygnał PEPE może pomóc w odtworzeniu podwyżki POPCAT z siedzibą w Solanie o 59%?

Jako badacz rynku kryptowalut zauważyłem, że wskaźnik siły względnej (RSI) dla PEPE na jego 4-godzinnym wykresie wyniósł 44,50. Zasugerowało mi to, że dynamika zakupów tej monety memowej mogła zacząć słabnąć, co potencjalnie skłoniło byki do poszukiwania innych możliwości inwestycyjnych w sektorze memów.

Realistyczna czy nie, oto kapitalizacja rynkowa POPCAT wyrażona w kategoriach PEPE

Jako analityk sformułowałbym to w następujący sposób: Jeśli odczyt będzie nadal spadał, istnieje możliwość, że przewidywana cena (0,0000070 USD) się sprawdzi. Jednakże dla traderów ważne jest dokładne monitorowanie dynamiki trendu. Jeżeli Indeks Względnej Siły (RSI) spadnie do obszaru wyprzedania na poziomie 30,00 lub poniżej, na horyzoncie może pojawić się znaczne ożywienie cen.

2024-04-27 11:19