Czy Polygon [MATIC] pokona spadek o 26% i powróci do poziomu 1 USD?

    ​​MATIC wzrósł o prawie 6% w ciągu ostatnich 24 godzin.
    Metryki i wskaźniki rynkowe wyglądały na niedźwiedzie.

Jako inwestor w kryptowaluty zauważyłem, że Polygon (MATIC) miał trudny miesiąc, a jego cena spadła o ponad 26%, co spowodowało jego zsunięcie się w dół listy 20 najlepszych kryptowalut. Jednak w ciągu ostatnich 24 godzin nadeszły dobre wieści, ponieważ dzienny wykres MATIC zmienił kolor na zielony, a token wzrósł o prawie 6%. Ale czy to wystarczy do pełnego wyzdrowienia?


W ciągu ostatniego miesiąca cena Polygon [MATIC] na rynku kryptowalut uległa kilku korektom, co spowodowało dalszy spadek jej w rankingu 20 najlepszych walut cyfrowych.

W zeszłym dniu rynek kryptowalut wykazał oznaki poprawy dla MATIC, ponieważ jego dzienny wykres wykazywał zielony trend. Nie jest jednak pewne, czy ten pozytywny rozwój sytuacji doprowadzi do całkowitego wyzdrowienia MATIC.

Polygon ma problemy

Jako inwestor kryptowalutowy zauważyłem, że wartość MATIC znacznie spadła w ciągu ostatniego miesiąca, a CoinMarketCap odnotował spadek ceny o ponad 26%. W rezultacie MATIC spadł w rankingach i obecnie zajmuje 18. pozycję wśród 20 najlepszych kryptowalut.

W swoim najnowszym tweecie znany analityk kryptowalut World of Charts zauważył, że cyfrowy token Polygon, MATIC, ogranicza się do kanału z trendem spadkowym.

Aby MATIC odbił się od strat, konieczne jest pokonanie punktu oporu na poziomie 0,77 USD. Może to wywołać znaczący trend wzrostowy.

W ciągu ostatniego dnia cena tokena MATIC odnotowała obiecujący wzrost o około 6%. Obecnie token jest wymieniany po kursie 0,7419 dolara i może pochwalić się wartością rynkową przekraczającą 7,3 miliarda dolarów.

W związku z ostatnią podwyżką ceny, współczynnik MVRV tokena stał się korzystniejszy. Oznacza to, że większa liczba inwestorów osiąga obecnie zyski.

Pomimo wzrostu presji sprzedażowej Polygon odnotował znaczny wzrost wpływów walutowych. Jednocześnie wzrosła wielkość jego podaży utrzymywanej na giełdach, przy jednoczesnym spadku podaży pozagiełdowej.

Jako inwestor kryptowalutowy zaobserwowałem, że presja sprzedaży na MATIC znacznie wzrosła, co wskazuje, że wielu inwestorów pozbywa się swoich pozycji. Może to potencjalnie utrudnić trwającą hossę tokena.

Czy Polygon [MATIC] pokona spadek o 26% i powróci do poziomu 1 USD?

Przed nami droga Polygon

Jako analityk zaobserwowałem, że wskaźniki wskazują na potrzebę korekty cen w MATIC. Aby zyskać jaśniejszą perspektywę, przyjrzałem się jej wykresowi dziennemu, aby ocenić, czy MATIC będzie w stanie w najbliższej przyszłości przekroczyć poziom oporu na poziomie 0,77 dolara.

Jako inwestor kryptowalutowy zaobserwowałem, że wskaźniki Polygon, podobnie jak metryki, nadal wykazywały dla mnie oznaki niedźwiedzia. Wstęgi Bollingera posłużyły jako przydatne narzędzie do podkreślenia, że ​​cena MATIC przesunęła się do mniej zmiennego zakresu.

Jako analityk zauważyłem, że indeksy przepływu pieniędzy (MFI) i przepływ pieniędzy Chaikin (CMF) MATIC odnotowały spadek wartości. Spadek ten sugeruje, że obecny trend zwyżkowy dla tokena może zbliżać się do końca.

Niemniej jednak MACD wsparł kupujących, pokazując zwyżkowe rozcięcie.

Czy Polygon [MATIC] pokona spadek o 26% i powróci do poziomu 1 USD?

W idealnej sytuacji, gdy MATIC kontynuuje zwyżkowy trend, może nadal napotkać wyzwanie.

Przeczytaj prognozę cen Polygon [MATIC] na lata 2024–25

W oparciu o ustalenia z badania danych Hyblock Capital przeprowadzonego przez AMBCrypto istnieje duże prawdopodobieństwo, że cena MATIC ulegnie korekcie, gdy próg likwidacji osiągnie poziom 0,76 dolara. W miarę wzrostu poziomu likwidacji staje się coraz bardziej prawdopodobne, że rynek ulegnie dostosowaniom cenowym.

Dlatego MATIC może z powodzeniem przekroczyć ten poziom, zanim napotka opór na poziomie 0,77 USD.

Czy Polygon [MATIC] pokona spadek o 26% i powróci do poziomu 1 USD?

2024-04-29 01:11