Członek zespołu Shiba Inu udziela wskazówek na temat supercyklu napędzanego BTC dla SHIB, XRP na granicy szalonego skoku cenowego, BTC masowo opuszczające giełdy: Przegląd wiadomości Crypto autorstwa U.Today

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami w branży kryptograficznej — sprawdź trzy najpopularniejsze artykuły U.Today z ostatnich 24 godzin.

Supercykl Shiba Inu: Optymizm insiderów osiąga szczyt w miarę zbliżania się halvingu BTC

Ponieważ społeczność kryptowalut z niecierpliwością wyczekuje nadchodzącego halvingu Bitcoina, członkini zespołu Shiba Inu, Lucie, udała się na platformę X, aby podzielić się swoim poglądem na temat trajektorii cen SHIB, na którą mogą mieć wpływ ruchy rynkowe Bitcoina. W swoim poście Lucie poradziła swoim obserwatorom, aby „pomniejszyli widok”, aby zobaczyć szerszy obraz rynku, i zaprosiła do zapoznania się z załączonym przez nią wykresem. Wykres pokazuje trend dołka i reakumulacji, co ostatecznie skutkuje scenariuszem hossy. Ten wzór można zobaczyć w bieżącym cyklu rynkowym i, według wykresu Lucie, nadal ma on potencjał do kontynuacji. Zdaniem Lucie ceny kryptowalut (w tym cena SHIB) nadal są na dobrej drodze do supercyklu, dodając, że lata 2024-2025 będą interesujące pod względem tagowania BTC i SHIB.

XRP na skraju szalonej pompy cenowej, jeśli wstęgi Johna Bollingera mają rację

Wykres cen XRP pokazuje obecnie ciekawy wzór, który, jeśli trendy historyczne się sprawdzą, może wskazywać na potencjalny ogromny wzrost wartości. Wskaźnikiem, na który warto zwrócić uwagę, są wstęgi Bollingera (oznaczają zmienność i przedział cenowy); obecnie przeżywa znaczny spadek. Zjawisko to zaobserwowano raz w 2017 r., co zbiegło się w czasie ze wzrostem cen XRP o 55 000%. Następnie 1 stycznia 2018 r. cena XRP osiągnęła najwyższy poziom 3,317 USD. Podobny spadek miał miejsce w październiku 2020 r., poprzedzając gwałtowny wzrost wartości XRP o 700%; do kwietnia 2021 r. token osiągnął cenę 1,96 dolara. W chwili pisania tego tekstu XRP zmienia właściciela po cenie 0,50 USD. Ciągłe zacieśnianie się wstęg Bollingera, które rozpoczęło się w listopadzie 2022 r., potwierdza możliwość krótkoterminowego wzrostu wartości XRP.

Bitcoin (BTC) masowo opuszcza giełdy, co się dzieje?

Duże giełdy kryptowalut odnotowały gwałtowny wzrost liczby wypłat Bitcoinów, osiągając nowy szczyt od początku 2023 r. Tendencja ta wzbudziła zaniepokojenie niektórych inwestorów i zaczęła szukać odpowiedzi. Według danych CryptoQuant wypłaty te wskazują na fazę akumulacji Bitcoina. Wydaje się, że niedawny 10% spadek ceny BTC wywołał tę reakcję. Jednak obecne wskaźniki rynkowe sugerują, że rynek się uspokaja, co może wkrótce sygnalizować wzrost cen. W swojej ocenie CryptoQuant przypisuje nagły wzrost wypłat Bitcoinów przygotowaniom do nadchodzącego halvingu. Historycznie rzecz biorąc, tendencje te są powiązane z większymi gospodarstwami i oczekiwaniami co do przyszłego wzrostu cen. Ponieważ inwestorzy przygotowują się na potencjalną zmienność na rynku, ten gwałtowny wzrost liczby wycofań stanowi sygnał zmiany nastrojów na rynku.

2024-04-18 19:33