Byki Sui muszą wkrótce przełamać opór na poziomie 1,81 dolara, w przeciwnym razie…

  • Sui ma zwyżkową dzienną strukturę rynku i znaczną presję zakupową.
  • Poziomy Fib i niedźwiedzia rozbieżność przyczyniły się do odrzucenia.

Jako doświadczony inwestor kryptowalutowy z wieloletnią nawigacją rynkową za pasem, jestem zaintrygowany obecną trajektorią Sui [SUI]. Trudno zignorować codzienną byczą strukturę i silną presję zakupową, ale moją uwagę z pewnością przykuły poziomy Fib i niedźwiedzia dywergencja.

Jako analityk zaobserwowałem solidną tendencję wzrostową SUI, z oszałamiającym wzrostem o 131% od 1 września. Jednakże szersza zmienność rynku nieco przyćmiła ten zwyżkowy trend, pozostawiając nas z koniecznością poruszania się po tych wzburzonych wodach. Mimo to SUI na swoim wykresie dziennym nadal wykazuje odporną, zwyżkową postawę.

Mówiąc prościej, aktywność handlowa przekroczyła normalny poziom i wydawało się, że ceny mogą nadal rosnąć. Na drodze do osiągnięcia byczych celów o wartości co najmniej 2 dolarów istniała jednak potencjalna przeszkoda.

Stały wolumen zakupów i stałe trendy akumulacji

Od 15 września trend rynkowy jest w przeważającej mierze wzrostowy (byczy). Po przejściowym spadku do 0,8 USD nastąpiło mocne odbicie, wskazujące na silne ożywienie. Aktywność handlowa we wrześniu znacznie przewyższała tę z połowy lipca i końca sierpnia, co sugeruje, że wśród traderów przeważają zwyżkowe nastroje.

Mówiąc prościej, choć kupujący upierali się przy swoim przekonaniu, podnosząc ceny, nie mogli przekroczyć 2 dolarów ze względu na intensywną aktywność sprzedażową, która nastąpiła po spadku ceny Bitcoina z 66 500 dolarów.

Mówiąc prościej, skumulowana średnia ruchoma (CMF) wyniosła 0,06, podczas gdy linia Advance-Decline (A/D) przekroczyła najwyższe punkty z marca i kwietnia. Połączenie to sugerowało, że w ostatnim czasie rynek doświadczył znacznej presji zakupowej, a wzorce akumulacji obserwowane we wrześniu wspierały trend wzrostowy.

Poziomy zniesienia Fibonacciego powstrzymują byki SUI

2 października indeks siły względnej (RSI) w swoich codziennych odczytach wykazywał tendencję spadkową. Rozwój ten kontrastował z ceną tokena, która osiągnęła punkt oporu na poziomie 1,81 USD, który jest również poziomem zniesienia na poziomie 78,6% wynikającym z trendu spadkowego doświadczanego przez Sui od kwietnia.

Mówiąc prościej, dane pokazują, że w obszarze 1,77 dolara znajduje się wielu kupujących i sprzedających gotowych do zawarcia transakcji (wysoka płynność). Ostatnio ceny wzrosły, przekraczając psychologiczną barierę 2 dolarów, ale teraz ponownie spadły, ponownie spadając poniżej poziomu Fib.

Czy Twoje portfolio jest zielone? Sprawdź kalkulator zysku Sui

Jako badacz badający akcję cenową tokena, obserwuję na wykresie dziennym mocno optymistyczną formację. Duże znaczenie ma jednak znaczący opór na poziomie 1,81 dolara. Jeśli siły niedźwiedzie będą nadal utrzymywać się na tym poziomie, może to potencjalnie osłabić bycze nastroje i zmusić ceny do spadku.

2024-10-05 07:03