Brian Kelly przewiduje, że Solana może być kolejnym kryptowalutowym funduszem ETF

Jako badacz z doświadczeniem na rynku kryptowalut uważam prognozę Briana Kelly’ego za intrygującą, szczególnie biorąc pod uwagę niedawny sukces funduszy ETF Bitcoin i Ethereum w USA. Zatwierdzenie tych funduszy ETF doprowadziło do znacznych skoków cen, wskazując na duże zainteresowanie inwestorów przestrzenią kryptowalut. Solana, jedna z „wielkiej trójki” kryptowalut według Kelly’ego, również mogłaby potencjalnie skorzystać na funduszu ETF.


Jako analityk kryptowalut w BKCM LLC uważnie śledzę trendy i rozwój rynku. Intrygującą perspektywą, która ostatnio przykuła moją uwagę, jest potencjał Solany do zapewnienia kolejnego miejsca dla funduszu handlującego kryptowalutami (ETF) w USA.

Bitcoin, Ethereum i Solana to prawdopodobnie wielka trójka tego cyklu” – dodał Kelly. 

Ethereum ETF ma nadzieję 

Po triumfalnym debiucie funduszu ETF Bitcoin w styczniu wiele wskazuje na to, że Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) może wkrótce wyrazić zgodę na fundusze ETF Ethereum. Nieoczekiwana zmiana zdania SEC w ostatniej chwili doprowadziła do znacznego wzrostu cen.

HOT Stories
Brian Kelly przewiduje, że Solana może być kolejnym kryptowalutowym funduszem ETF
Brian Kelly Predicts Solana Could Be Next Crypto ETF
PEPE’s 175% Rally Continues, Will It Reach 200%? Bitcoin (BTC) Loses $70,000 Again, For How Long? Is Solana (SOL) Entering Correction?
„Total Nonsense”: Scaramucci Defends Bitcoin Evangelist Saylor Against Critic
Grayscale Updates Filing for Ethereum Mini Trust

Jako badacz badający potencjalne zatwierdzenie funduszu Ethereum Exchange-Traded Fund (ETF) przez Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (SEC), z całą pewnością wierzę, że takie zatwierdzenie nastąpi w pewnym momencie w przyszłości, chociaż nie mogę dokładnie określić oś czasu.

Małe zainteresowanie altcoinami 

Według raportu U.Today Robert Mitchnick, szef aktywów cyfrowych w BlackRock, wspomniał w rozmowach ze swoimi klientami zauważalny brak entuzjazmu dla Ethereum i minimalne zainteresowanie innymi alternatywnymi kryptowalutami.

Jako badacz natknąłem się w styczniu na raporty wskazujące, że BlackRock nie zamierzał wprowadzać funduszu Exchange-Traded Fund (ETF) opartego na kryptowalucie XRP.

To powiedziawszy, w Europie istnieje wiele produktów Solana będących przedmiotem obrotu giełdowego (ETP).  

Czy Solana jest zabezpieczeniem?  

W ubiegłym roku pozwy złożone przez Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) przeciwko Coinbase i Binance zidentyfikowały token Solana jako papier wartościowy. Jednak Fundacja Solana zakwestionowała to twierdzenie, podkreślając, że leżący u podstaw blockchain Solana jest zdecentralizowany.

Legalność statusu tokena może skomplikować proces zatwierdzania opartego na nim funduszu giełdowego (ETF) w Stanach Zjednoczonych. Należy zauważyć, że Solana nie uzyskała jeszcze zgody na utworzenie w tym kraju funduszu ETF opartego na kontraktach terminowych.

Sorry. No data so far.

2024-05-23 09:09