„Boska” wiadomość Bitcoin wydana przez Michaela Saylora pozostawia społeczność do przemyślenia

Michael Saylor, założyciel i były dyrektor generalny MicroStrategy oraz zagorzały zwolennik Bitcoina, niedawno udostępnił swoim licznym fanom nową aktualizację związaną z Bitcoinem na platformie mediów społecznościowych X.

Ta wiadomość wywołała mieszaną reakcję społeczności kryptowalut.

Nowa „boska” wiadomość Saylora dotycząca Bitcoina i mandaloriański post

Michael Saylor udostępnił stworzony przez sztuczną inteligencję obraz Bitcoina z etykietą „Bitcoin is Divine”.

Społeczność Bitcoin była podekscytowana tym stwierdzeniem. Lark Davis, znany kryptowalutowy YouTuber, wyraził swoje zdanie, mówiąc: „Nic nie może się równać z Bitcoinem”. Oficjalne konto giełdy Kraken ostrzegało, że tweet Saylora był niebezpiecznie bliski ogłoszenia nowej wiary w Bitcoin w odpowiedzi: „Narodziła się nowa wiara religijna w Bitcoin”.

Obudź się kochanie, nowa religia właśnie upadła

— Kraken Exchange (@krakenfx) 11 kwietnia 2024 r

Inny użytkownik X/Twittera skomentował, że „posty dotyczące Bitcoina Saylora stają się coraz bardziej ekstremalne”.

Dziś rano znany zwolennik Bitcoina udostępnił wiadomość na temat Bitcoina w mediach społecznościowych, używając cytatu z filmu Disneya „The Mandalorian”: „Bitcoin jest odpowiedzią”.

#Bitcoin jest drogą.

— Michael Saylor ️ (@saylor) 12 kwietnia 2024 r

Saylor publikuje przypomnienie o halvingu Bitcoina

Założyciel MicroStrategy niedawno powiadomił społeczność kryptowalut, że wydarzenie o halvingu Bitcoina jest tuż za rogiem i nastąpi za niecały tydzień. Podczas tego wydarzenia liczba Bitcoinów przyznawanych górnikom za każdy nowy wydobyty przez nich blok zostanie zmniejszona o połowę, z 6,25 Bitcoinów do 3,125 Bitcoinów.

Zwolennicy Bitcoinów i altcoinów z niecierpliwością oczekują tego zdarzenia, które zdarza się mniej więcej co cztery lata, a jest to przepis wbudowany w kod Bitcoina przez jego nieuchwytnego wynalazcę, Satoshiego Nakamoto.

Po halvingu spadek liczby nowych Bitcoinów wchodzących na rynek każdego roku będzie znaczący, co doprowadzi niektórych członków społeczności Bitcoin do nazwania tego „szokiem podażowym”. Według znanego analityka kryptowalut i przedsiębiorcy Willy’ego Woo wydarzenie to może spowodować znaczny wzrost ceny Bitcoina.

Autor książki „Bogaty ojciec, biedny ojciec” mówi „nie” funduszom ETF na Bitcoin

Ekspert finansowy i autor Robert Kiyosaki, znany ze swojej bestsellerowej książki „Bogaty ojciec, biedny ojciec”, udostępnił dziś intrygujący tweet, w którym wyraził swoją niechęć do zakupu funduszy typu spot Bitcoin Exchange-Traded Funds (ETF).

Kiyosaki preferuje nie tylko Bitcoin, ale także złoto, srebro i nieruchomości. Według jego tweeta decyduje się zainwestować w te aktywa, kupując zamiast tego prawdziwe Bitcoiny, fizyczne złoto i srebro, kopalnie i nieruchomości mieszkalne. Unika wykorzystywania instrumentów z Wall Street, takich jak fundusze notowane na giełdzie.

Sorry. No data so far.

2024-04-12 17:56