BONK spada poniżej kluczowego poziomu: wkrótce kolejne straty?

    BONK utrzymuje zwyżkową strukturę w wyższych ramach czasowych, ale jest mało prawdopodobne, aby w najbliższej przyszłości nastąpił wzrost.
    Wykresy likwidacji wskazywały, że prawdopodobne są dalsze straty.

Cena Bonka (BONK) niemal powróciła do poprzedniego poziomu po gwałtownym wzroście, który miał miejsce pod koniec lutego i na początku marca. Kurs znajduje się obecnie poniżej poziomu wyznaczonego przez linię zniesienia Fibonacciego na poziomie 78,6%.

Biorąc pod uwagę obecne okoliczności, moneta memowa oscylowała w kierunku dolnej granicy zakresu, który był często odwiedzany w styczniu.

W niedawnym artykule na temat AMBCrypto zauważono, że ważne wskaźniki tokena spadają. Ostatnio znaczny wpływ mają siły sprzedaży. Gdzie potencjalnie kupujący mogą powstrzymać te straty?

BONK może potrzebować znacznie więcej czasu na regenerację

BONK spada poniżej kluczowego poziomu: wkrótce kolejne straty?

Dwa miesiące temu miał miejsce wzrost, który pozostawił granicę 0,00001 dolara jako znaczące minimum na wykresie dziennym. Jeżeli cena spadnie poniżej tego poziomu, może to sygnalizować przedłużenie trendu spadkowego.

Wykres dolnych przedziałów czasowych pokazał jednak, że przez cały kwiecień trend był spadkowy.

Jeśli cena składnika aktywów nie odbiła się powyżej poziomu 0,0000293 USD, oznaczało to, że spadek jest nieuchronny. Oczekiwano, że poziom zniesienia Fibonacciego na poziomie 78,6%, znajdujący się na poziomie 0,0000188 USD, będzie potencjalnym obszarem wsparcia dla byków, który zapobiegnie dalszemu ruchowi w dół.

Zamiast osiągnąć ten poziom, wydawało się, że koszt spadnie z powrotem w stronę dolnej granicy (fioletowej) przedziału cenowego, co widać było w styczniu i lutym.

Może to spowodować konsolidację monety memowej przez długi czas, zanim będzie gotowa na kolejny wzrost.

Awaria kluczowej strefy wsparcia spowodowała spadek wartości BONK

BONK spada poniżej kluczowego poziomu: wkrótce kolejne straty?

Realistyczna czy nie, oto kapitalizacja rynkowa BONK w przeliczeniu na BTC

Podczas niedawnego spadku cen znaczna pula kupujących i sprzedających na poziomie 0,0000185 USD, która zapewniała kluczową płynność, została zniszczona przez intensywną falę sprzedaży i obowiązkowe likwidacje. Spowodowało to reakcję łańcuchową polegającą na uruchomieniu większej liczby zleceń sprzedaży, co doprowadziło do dalszych spadków cen.

13 kwietnia przeważająca liczba zleceń sprzedaży na rynku spowodowała, że ​​cena BONK spadła do 0,0000122 USD. Kolejny znaczący poziom likwidacji ustalono na poziomie 0,00000917 USD, co wskazuje na potencjalny trend spadkowy.

2024-04-17 15:03