Blockchain zorientowany na gry Oasys współpracuje z LayerZero: szczegóły

Infrastrukturę współpracy opracowaną przez oba zespoły można wykorzystać do tworzenia i handlu NFT, a także ułatwiania transferu wartości między różnymi łańcuchami bloków. Ponadto infrastruktura ta umożliwia użytkownikom korzystanie z różnych funkcji i projektów gier.

Oasys współpracuje z ekosystemem omnichain LayerZero

W oparciu o ogłoszenie obu zespołów, Oasys, będący początkowym blockchainem zaprojektowanym specjalnie do zastosowań w grach, nawiązał trwałą współpracę technologiczną z LayerZero Labs. Ta ostatnia to firma specjalizująca się w rozwoju kryptowalut cross-blockchain i ekosystemów NFT.

W homeverse_games LayerZero jest teraz aktywne! Home Verse, będący drugą warstwą oasys_games, jest przeznaczony specjalnie dla graczy i programistów z branży gier. Sieć ta oferuje szybkie prędkości transakcji i zerowe opłaty za gaz, zapewniając użytkownikom płynną i bezproblemową rozgrywkę.

— LayerZero Labs (@LayerZero_Labs) 11 kwietnia 2024 r.

To ogłoszenie stanowi znaczące osiągnięcie w ramach aktualizacji Dragon Update 2024 dla pierwszej wspomnianej platformy, której celem jest poprawa łączności w społeczności graczy. Połączenie HOME Verse firmy Oasys z LayerZero to jedynie początkowy krok; dalsze plany obejmują rozszerzenie tej integracji na warstwę koncentracyjną L1 i inne wszechświaty.

Oasys będzie ściśle współpracować z firmą Ubisoft, a ich gra Champions Tactics: Grimoria Chronicles będzie stanowić początkową współpracę po uruchomieniu Oasys, pełniąc rolę jej debiutanckiego partnera w ramach integracji.

Daiki Moriyama, szef Oasys, wyraża wielki entuzjazm co do znaczenia tego partnerstwa dla całej branży gier, z korzyścią zarówno dla graczy, innowatorów, jak i finansistów.

Współpraca z LayerZero znacząco wzbogaca naszą ofertę gier typu blockchain, zapewniając wyjątkowe wrażenia z gier web3, które przyciągają więcej graczy. Zwiększanie kompatybilności elementów w grach pomiędzy różnymi platformami jest dla nas również kluczowym celem.

Wykorzystując technologię interoperacyjności LayerZero, Oasys ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa i przyjemności z gier blockchain i własności NFT dla użytkowników na różnych platformach.

Więcej blockchainów zostanie zintegrowanych przez Oasys

Według Bryana Pellegrino, współtwórcy i dyrektora generalnego LayerZero Labs, integracja różnych sieci w Oasis znacząco poprawi komfort użytkowania dla wszystkich zaangażowanych członków.

Dodanie punktu końcowego LayerZero do Oasys znacząco zwiększa możliwość przesyłania zasobów w grach pomiędzy społecznościami. Misją LayerZero jest wypełnianie luk i zwiększanie komfortu użytkownika poprzez umożliwienie dostępu do ukochanych gier i płynnego grania w nich w różnych sieciach.

Mówiąc prościej, LayerZero umożliwia wymianę danych pomiędzy różnymi łańcuchami bloków w darmowy i niepowstrzymany sposób. Jego unikalny protokół On-chain Non-Fungible Token (ONFT) przekształca proces tworzenia i przenoszenia NFT we wszystkich kompatybilnych łańcuchach bloków, eliminując konieczność stosowania konwencjonalnych technik, takich jak zawijanie, łańcuchy pośrednie i połączenia scentralizowane.

Mówiąc prościej, popularność standardu ONFT kształtuje krajobraz gier w Web3, ułatwiając przesyłanie NFT między różnymi sieciami. Podobnie LayerZero obsługuje płynny przepływ tokenów zamiennych przy użyciu standardu Omnichain Fungible Token (OFT).

2024-04-15 19:37