Bitcoin do 10 milionów dolarów? „Bogaty ojciec, biedny ojciec” Robert Kiyosaki mówi „tak”.

Jako badacz z doświadczeniem ekonomicznym i dużym zainteresowaniem światem finansów uważam, że przewidywania Roberta Kiyosaki dotyczące Bitcoina są intrygujące. Jego perspektywa, ukształtowana przez bogate doświadczenie i unikalne spostrzeżenia, dodaje głębi toczącej się debacie na temat przyszłych trendów cenowych kryptowalut.


Robert Kiyosaki, autor książki „Bogaty ojciec, biedny ojciec”, przedstawił odważną prognozę dotyczącą potencjalnej przyszłej wartości Bitcoina. Według niego kataklizm gospodarczy, który uważa za najbardziej doniosły w historii, może spowodować gwałtowny wzrost ceny Bitcoina do zdumiewających 10 milionów dolarów za BTC.

Z punktu widzenia Kiyosakiego nadchodzące pogorszenie koniunktury gospodarczej stanowi sygnał dla solidnej hossy, która ma rozpocząć się pod koniec 2025 r.

Jako badacz trendów gospodarczych uważam, że następna hossa przyniesie znaczne zyski inwestorom w złoto, srebro i Bitcoin. Powodem tej optymistycznej perspektywy jest obecny stan gospodarki światowej. W sytuacji, gdy Stany Zjednoczone posiadają tytuł największego państwa zadłużonego na świecie, oczekuje się eskalacji niestabilności gospodarczej. Co więcej, malejące zaufanie do konwencjonalnych walut podsyca to przekonanie.

Bitcoin do 10 milionów dolarów? „Bogaty ojciec, biedny ojciec” Robert Kiyosaki mówi „tak”.

W swoim pełnym pasji przemówieniu Kiyosaki podkreśla, że ​​po przewidywanym pogorszeniu się rynku oczekuje się, że ceny złota, srebra i Bitcoina osiągną nowy rekordowy poziom. Zachęca do cierpliwości, sugerując, że potencjalne zyski dla tych, którzy wytrwają w swoich inwestycjach, będą znaczące.

Kiyosaki wielokrotnie wyrażał ostrożność w stosunku do konwencjonalnych inwestycji finansowych, takich jak fundusze ETF Bitcoin, decydując się zamiast tego na posiadanie prawdziwego złota, srebra i Bitcoinów.

Już od jakiegoś czasu głośno wyrażam swoje obawy dotyczące polityki pieniężnej Rezerwy Federalnej. Z mojej perspektywy dolar amerykański wydaje się zawyżony i nierealny, co skłania mnie do faworyzowania inwestycji w aktywa materialne. Uważam, że tradycyjne produkty finansowe często błędnie przedstawiają wartość aktywów bazowych, poruszając istotne kwestie, takie jak nadmierna sprzedaż.

2024-07-04 12:39