AI Token Worldcoin (WLD) notowany na giełdzie kontraktów terminowych Coinbase

W znaczącym rozwoju dla świata kryptowalut, Worldcoin (WLD), cyfrowy token zasilany sztuczną inteligencją, został dodany do listy tokenów z wieczystymi kontraktami futures zarówno na Coinbase International, jak i Coinbase Pro.

Podczas tego wydarzenia Worldcoin osiąga ważne osiągnięcie nie tylko dla siebie, ale także dla rosnącego rynku kryptowalut wykorzystujących sztuczną inteligencję. Natywnym tokenem Worldcoin jest WLD. Worldcoin to projekt identyfikacji cyfrowej, w ramach którego użytkownicy otrzymują kryptowalutę po podaniu danych biometrycznych w celu utworzenia ich cyfrowego identyfikatora.

Worldcoin (WLD) wywołuje szum w świecie kryptowalut, integrując technologię blockchain i sztuczną inteligencję. Jego najnowszy dodatek w postaci wieczystego kontraktu futures na Coinbase International Exchange może sugerować zwiększenie uwagi inwestorów w kierunku tokenów skupiających się na sztucznej inteligencji.

Worldcoin (WLD) został wymieniony obok tokena ORDI, tokena BRC-20, którego nazwa wywodzi się jedynie z protokołu Ordinals.

5 kwietnia Coinbase International Exchange planowała udostępnić wieczyste kontrakty futures dla ORDI i WLD. (Kontrakty terminowe typu futures to rodzaj kontraktu pochodnego bez daty wygaśnięcia.)

Na Coinbase International Exchange i Coinbase Pro nasze rynki ORDI-PERP i WLD-PERP rozpoczęły regularny handel. Możesz składać różne typy zleceń, takie jak zlecenia z limitem, rynkowe, stop i stop z limitem.— Coinbase International Exchange (@CoinbaseIntExch) 11 kwietnia 2024 r.

Dzisiaj Coinbase ogłosiła na Twitterze, że handel na rynkach ORDI-PERP i WLD-PERP jest już dostępny na Coinbase International Exchange i Coinbase Pro. Oznacza to, że inwestorzy instytucjonalni mogą teraz uzyskać dostęp do tych rynków na obu platformach.

Perpetual future to rodzaj finansowego instrumentu pochodnego, w ramach którego inwestorzy mogą obstawiać przyszłą wartość aktywów bez określania konkretnego terminu wygaśnięcia.

Coinbase International, globalny oddział giełdy Coinbase, regularnie wprowadza nowe kontrakty perpetual futures od ORDI i WLD, dołączając do rosnącej liczby dostępnych tego typu kontraktów.

Obecnie cena Worldcoina (WLD) spadła o 1,94% w ciągu ostatnich 24 godzin i wynosi obecnie 6,34 USD, co stanowi jedynie skromną reakcję na ogłoszenie jego notowania.

2024-04-11 18:41