Jako doświadczony inwestor kryptowalutowy z dziesięcioletnim doświadczeniem na koncie, widziałem zmianę sytuacji na rynku aktywów cyfrowych częściej, niż chciałbym pamiętać. Niedawne ujawnienia JPMorgan Chase i innych dużych instytucji finansowych na temat ich udziałów w funduszach Bitcoin ETF są dla mnie zachęcającym sygnałem. Oczywiste jest, że inwestorzy instytucjonalni w coraz większym stopniu dostrzegają potencjał Bitcoina i innych kryptowalut.
Jako inwestor kryptowalut jestem podekscytowany wiadomością, że JPMorgan Chase, największy bank w Stanach Zjednoczonych, ujawnił w niedawnym zgłoszeniu, że zainwestował w fundusz notowany na giełdzie Bitcoin (ETF). Posunięcie to wskazuje, że nawet tradycyjne instytucje finansowe dostrzegają potencjał kryptowalut i szukają sposobów na wykorzystanie ich rosnącej popularności. To interesująca zmiana w świecie finansów i będę uważnie śledzić rozwój sytuacji.
Jako analityk przeformułowałbym to zdanie w następujący sposób: Przy całkowitych zasobach Bitcoinów w funduszach ETF wynoszących obecnie zaledwie 1,2 miliona dolarów, jest to nadal godne uwagi wskazanie rosnącego trendu akceptacji Bitcoinów.
Niedawno Robert Mitchnick z BlackRock podzielił się informacją, że znaczące podmioty finansowe, w tym fundusze emerytalne, rozważają inwestowanie w fundusze Bitcoin Exchange-Traded Funds (ETF). Mitchnick bagatelizował niedawny spadek napływu kryptowalut, twierdząc, że wśród inwestorów utrzymuje się duże zainteresowanie uzyskaniem ekspozycji na Bitcoin za pośrednictwem tych pojazdów.
Natknąłem się na wiadomości z U.Today wskazujące, że Edmond de Rothschild (Suisse) SA nabył niedawno inwestycję o wartości 4,2 miliona dolarów w fundusze Bitcoin Exchange-Traded Funds (ETF).
W niedawnym dokumencie regulacyjnym ujawniono, że Wells Fargo, znacząca amerykańska instytucja bankowa, zainwestowała w fundusze Bitcoin Exchange-Traded Funds (ETF).
Jamie Dimon pozostaje krytykiem Bitcoina
Obecnie Jamie Dimon, dyrektor generalny JPMorgan, w dalszym ciągu wyraża swój sceptycyzm wobec Bitcoina. W grudniu opowiadał się za rygorystycznymi środkami regulacyjnymi wobec wiodącej kryptowaluty, posuwając się nawet do zaproponowania jej zamknięcia przez rząd USA. Niedawno potępił Bitcoina jako „schemat Ponziego”.
W 2021 roku JPMorgan uruchomił pasywnie zarządzany fundusz Bitcoin dla swoich klientów zamożnych.
Jako inwestor kryptowalut, patrząc wstecz na ubiegły rok, byłem zachwycony, gdy dowiedziałem się, że mój ulubiony megabank znalazł się na liście autoryzowanych uczestników przełomowego funduszu Bitcoin Exchange-Traded Fund (ETF) firmy BlackRock. Oznaczenie to oznaczało ich zaangażowanie w zarządzanie i ułatwianie handlu tym bijącym rekordy funduszem ETF.
Kolejny dzień wypływów
W czwartki kontrastowały wolumeny transakcji Bitcoin ETF. GBTC Grayscale doświadczyło znacznych wypłat na łączną kwotę ponad 43 milionów dolarów, podczas gdy BlackRock odnotował bardziej umiarkowane napływy w wysokości 14,2 miliona dolarów, nie przeciwdziałając znacznym odpływom.
Pomimo niekorzystnych informacji dotyczących funduszy ETF Bitcoin, kryptowaluta odbiła się, osiągając szczyt na poziomie 63 000 dolarów, po czym doświadczyła kolejnego spadku.
- EUR PLN PROGNOZA
- USD PLN PROGNOZA
- NEAR PROGNOZA. NEAR kryptowaluta
- BONK PROGNOZA. BONK kryptowaluta
- Analiza tygodniowego spadku Toncoina: czy nadchodzi większy spadek?
- RENDER PROGNOZA. RENDER kryptowaluta
- PRIME PROGNOZA. PRIME kryptowaluta
- Ben Fogle ujawnia, że podczas „załamania zdrowia psychicznego” walczył z „wyniszczającą paranoją i stanami lękowymi”, opowiadając o „alternatywnych” metodach, których używał, aby pomóc mu w powrocie do zdrowia
- Parada z okazji Święta Dziękczynienia Macy 2024: ogłoszenie składu i wykonawców
- Recenzja Sonic X Shadow Generations: Czy to najlepsze wydawnictwo Sonic od lat?
2024-05-10 23:40