33,33 miliona XRP w tajemniczy sposób opuszcza główną wymianę za tajemniczego wieloryba

Według raportu Whale Alert około godzinę temu z Binance przekazano około 33,33 miliona XRP o wartości ponad 10 milionów dolarów, a miejsce docelowe pozostaje tajemnicą.

Badając szczegóły transferu XRP, odkrywamy, że tokeny XRP o wartości około 16,28 miliona dolarów zostały przeniesione z adresu zidentyfikowanego przez Binance na adres „rhWj9”. Należy zauważyć, że adres „rhWj9” był wcześniej aktywny, o czym świadczy transakcja na około 4,17 miliona XRP, która również pochodziła z Binance, według danych Bithomp Explorer.

33 333 329 #XRP (16 280 840 USD) przeniesione z #Binance do nieznanego portfela — Whale Alert (@whale_alert) 16 kwietnia 2024 r.

Pomimo tego, że nie mamy jasnych szczegółów na temat tego, kto jest właścicielem tego portfela, niektóre tokeny XRP zostały przeniesione na różne inne platformy po ostatniej transakcji. W szczególności są to Stake, Bithumb i Upbit – wiodące giełdy kryptowalut w Korei Południowej. Pod adresem „rhWj9” przechowywanych jest obecnie około 32 milionów XRP.

Perspektywy cen XRP

Duże ilości XRP są przesyłane pomiędzy giełdami i niezidentyfikowanymi portfelami, co powoduje, że wartość tej kryptowaluty, obecnie siódmej w rankingu, podlega znacznym wahaniom cen. Po 30% spadku od zeszłego piątku i późniejszym odbiciu o 23%, w ciągu ostatnich dwóch dni XRP stanęło przed ponowną presją spadkową. W rezultacie jego obecna cena rynkowa wynosi obecnie poniżej pięćdziesięciu centów i wynosi 0,49 dolara.

33,33 miliona XRP w tajemniczy sposób opuszcza główną wymianę za tajemniczego wieloryba

Tradycyjne myślenie utrzymuje, że duże wycofanie XRP z giełd może być oznaką byczych nastrojów. Nie jest jednak jasne, jak znacząco ta aktywność wpływa na trend cenowy XRP. Przyczyny tych posunięć pozostają tematem debaty wśród obserwatorów rynku i dopiero przyszłość ujawni prawdziwe intencje stojące za tym zachowaniem wielorybów i jego wpływ na rynek kryptowalut.

2024-04-16 18:56