237,8 miliarda SHIB porwanych przez nowego wieloryba po dużym rozwoju Shiba Inu

Na podstawie informacji z Etherscan około 24 godziny temu nowo utworzony portfel kryptowalut kupił dużą liczbę monet memów SHIB o wartości kilkuset miliardów tokenów.

Wieloryb zgarnia 237,8 miliarda SHIB

Transakcję przeprowadził anonimowy portfel, co może oznaczać albo transakcję pozagiełdową (OTC), albo dużego inwestora kryptograficznego rozdzielającego swoje zasoby pomiędzy różne mniejsze konta typu blockchain.

W sumie do wspomnianego portfela przeniesiono około 237 miliardów tokenów SHIB (o wartości około 6,3 miliona dolarów).

Po tym, jak zespół SHIB ujawnił, że zabezpieczył inwestycje o wartości 12 milionów dolarów na stworzenie rozwiązania warstwy 3 na Shibarium, doszło do zakupu. Ponadto przywódca SHIB wyjaśnił od tego czasu powód swoich częstych podróży międzynarodowych.

Shytoshi Kusama wyjaśnia swoje ostatnie tajemnicze podróże

Niedawno na Twitterze Shytoshi Kusama, lider projektu SHIB, wyjaśnił w nowym tweecie, dlaczego w pierwszej połowie roku często aktualizował swoją lokalizację na platformie.

Odwiedził Japonię, Hongkong, Portoryko, Nowy Jork w Stanach Zjednoczonych, a także Dubaj i Malediwy. Społeczność Shiba Inu śledziła te cele podróży na oficjalnym koncie Kusamy na Twitterze, zastanawiając się nad przyczyną częstych przeprowadzek.

Obecnie Shytoshi ujawnił, że podczas swoich podróży zamierzał zebrać środki finansowe na budowę blockchainu warstwy 3. Warto zauważyć, że Shibarium, które jest rozwiązaniem warstwy 2 w Ethereum, będzie stanowić podstawę dla nadchodzącego nowego blockchainu.

Musiałem się przemieszczać, prezentując swoje pomysły najwybitniejszym umysłom w branży i teraz rozumiesz dlaczego. Dziś stanowi ważny kamień milowy dla SHIB, ponieważ zagłębiamy się w szyfrowanie i ulepszamy naszą tożsamość. Poziom podekscytowania wśród nas jest najwyższy w historii! Rzadko kiedy byłem tak zachwycony #SHIB.— Shytoshi Kusama (@ShytoshiKusama) 23 kwietnia 2024 r.

W swoim najnowszym tweecie szefowa marketingu SHIB, Lucie, opisała, w jaki sposób rozwiązanie warstwy 3 może przynieść korzyści społeczności SHIB. Porównała to do tego, że zintegrowanie L3 z L2 jest równoznaczne z „nadaniem szybkim transakcjom ochronnego płaszcza niewidzialności”.

W warstwie 3 ulepszenia zapewniają między innymi lepszą prywatność i bezpieczeństwo (potraktuj to jako dodatkową warstwę ochronną, jak wyjaśnia Lucie), szybsze i tańsze transakcje, umożliwiając kontrolę regulacyjną transakcji prywatnych. Długo oczekiwany token TREAT, który nie został jeszcze wprowadzony na rynek, będzie pełnił tę samą funkcję w nadchodzącym blockchainie, ułatwiając transakcje, podobnie jak BONE działa obecnie w Shibarium.

2024-04-23 17:25