13% strata WIF to zysk BOME – dlaczego jest to niezwykłe w przypadku tych memecoinów

    Na rynku dominowały niedźwiedzie nastroje wokół BOME i WIF.
    Wskaźniki były wzrostowe i niedźwiedzie, odpowiednio na BOME i WIF.

W obliczu pogorszenia się rynku większość kryptowalut doświadczyła znacznych spadków cen. Dogecoin (WIF) okazał się niestety wyjątkiem i był jednym z najbardziej dotkniętych monet memowych.

Pomimo spadków cen wielu innych książek w ciągu ostatnich 24 godzin, BOME utrzymało swoją wartość na stosunkowo stabilnym poziomie.

Rozbieżność WIF i BOME

Pesymistyczna sytuacja na rynku doprowadziła do znacznego dwucyfrowego spadku wartości WIF, plasując go w czołówce monet memowych o największych stratach. Jak donosi CoinMarketCap, w ciągu ostatnich 24 godzin WIF zanotował spadek o ponad 13%.

W momencie publikacji prasy jej kurs wynosił 2,30 dolara, a kapitalizacja rynkowa przekraczała 2,29 miliarda dolarów.

Warto zauważyć, że podczas gdy inne aktywa odnotowały spadki, BOME zachował się nietypowo, rosnąc w ciągu ostatniego dnia o ponad 2%. W tej chwili cena monety memowej wynosi 0,008789 dolara, a kapitalizacja rynkowa wynosi ponad 484 miliony dolarów.

Według analizy ustaleń Santiment przeprowadzonej przez AMBCrypto, WIF cieszył się większym zainteresowaniem w mediach społecznościowych niż BOME.

Pomimo niedawnego wzrostu ceny BOME, według najnowszych danych sentyment do obu monet memowych pozostał negatywny.

Oznaczało to, że na rynku dominowały niedźwiedzie nastroje wokół WIFE i BONE.

13% strata WIF to zysk BOME – dlaczego jest to niezwykłe w przypadku tych memecoinów

Co się dzieje z BOME i WIF?

Analiza uzyskanych pomiarów tych tokenów zapewniła wgląd w ich obecną sytuację. Według analizy AMBCrypto, podczas gdy stopa finansowania WIF w dalszym ciągu była dodatnia, wskaźnik BOME spadł.

Ogólnie rzecz biorąc, kierunek zmian cen często jest przeciwny Stopie Finansowania. Ten wzór sprawdził się również w tym przypadku; podczas gdy cena WIF spadła, cena BOME wzrosła.

Dobra wiadomość była taka, że ​​w ciągu ostatnich kilku dni kurs Open Interest BOME również nieznacznie wzrósł.

Mówiąc prościej, wzrost wskaźnika wskazuje, że obecny trend cenowy prawdopodobnie się utrzyma, co może prowadzić do dalszych wzrostów cen lub przedłużającej się hossy.

13% strata WIF to zysk BOME – dlaczego jest to niezwykłe w przypadku tych memecoinów

Z analizy dziennego wykresu WIF przeprowadzonej przez AMBCrypto wynika, że ​​kilka innych znaków wskazywało na tendencje niedźwiedzie. Linia średniej ruchomej dywergencji konwergencji (MACD) pokazała wyraźnie niedźwiedzie perspektywy dla rynku.

Wskaźnik RSI, czyli wskaźnik siły względnej, również spadł i zbliżał się do progu 50.

Na podstawie tych znaków możliwe jest, że cena monety memowej może spaść jeszcze bardziej w przypadku tych, którzy inwestują za pomocą WIF (pliku importu portfela).

13% strata WIF to zysk BOME – dlaczego jest to niezwykłe w przypadku tych memecoinów

Przeczytaj Księgę prognoz cen MEME [BOME] na lata 2024–25

Zamiast tego sygnały płynące ze wskaźników BOME były optymistyczne. Na przykład indeks przepływów pieniężnych (MFI) poszedł w górę.

Trend wzrostowy sygnałów Chaikin Money Flow (CMF) Zbliżając się do strefy neutralnej, sugeruje to, że zwyżkowy trend monety memowej może utrzymać się przez kilka kolejnych dni.

13% strata WIF to zysk BOME – dlaczego jest to niezwykłe w przypadku tych memecoinów

2024-04-18 17:12