XRP robi ogromny powrót według tego wskaźnika

Z najnowszej analizy dostarczonej przez firmę badawczą Kaiko wynika, że ​​XRP, piąta co do wielkości kryptowaluta, wydaje się być na ścieżce masowego powrotu, sądząc po tym wskaźniku.

Kaiko w nowym tweecie zwraca uwagę na fakt, że płynność XRP znacząco poprawiła się po lipcowym wyroku sądu w sprawie Ripple-SEC. Dodaje, że głębokość rynku wzrosła ze średnio 8 milionów dolarów w czerwcu do 12 milionów dolarów na początku września pomimo spadku ceny i wolumenu XRP.

Płynność $XRP znacznie się poprawiła po lipcowym orzeczeniu sądu w sprawie Ripple/SEC. Głębokość rynku wzrosła ze średnio 8 mln dolarów w czerwcu do 12 mln dolarów na początku września, mimo że cena i wolumen XRP spadły. – Kaiko (@KaikoData) 18 września 2023 r

Po latach sporów prawnych z SEC, Ripple otrzymał w lipcu decyzję: firma nie naruszyła federalnego prawa dotyczącego papierów wartościowych, sprzedając swoje XRP na giełdach kryptowalut.

Reakcja była głęboka po przełomowym orzeczeniu: XRP przewyższył pod względem wolumenu BTC i ETH i stanowił aż 21% światowego wolumenu handlu kryptowalutami w kilka dni po orzeczeniu.

Wpływ płynności na rynki jest głęboki; czołowy ekspert w dziedzinie kryptografii, Benjamin Cowen, podkreśla to jako kluczową rzecz napędzającą rynek.

Zatem jeśli tendencja wzrostu płynności się utrzyma, wpływ może odzwierciedlić się na cenie XRP. W momencie pisania tego tekstu cena XRP wzrosła o 3% w ciągu ostatnich 24 godzin do 0,509 USD.

W ostatnich tygodniach handel XRP wahał się w pewnym zakresie; dobra wiadomość jest taka, że ​​takie okresy konsolidacji nie trwają wiecznie. Oczekuje się, że XRP wkrótce wykona ruch w górę lub w dół.

Póki co we wrześniu sektor kryptowalut miał swoje momenty. Jednak historia ta składała się z krótkich wzrostów, kilku izolowanych wzrostów cen kryptowalut i niewielkich ruchów na koniec dnia.

W ramach interesującego wydarzenia na rynku kryptowalut SEC nie zdołała w poniedziałek przekonać sędziego federalnego, aby natychmiast pozwolił swoim urzędnikom na zbadanie oprogramowania Binance.US, co było porażką agencji w jej sprawie przeciwko platformie handlu kryptowalutami.

2023-09-19 14:04