XRP „przeklęty” przez Maxa Keisera – „schodzi do zera w porównaniu z Bitcoinem”

Maksymalizm Bitcoina, Max Keizer, zwrócił się do sieci X/Twitter, aby po raz kolejny skierować swoją krytykę na XRP, twierdząc, że moneta w przyszłości upadnie w porównaniu z Bitcoinem.

Max Keizer ostro krytykuje XRP, przewidując załamanie cen

Keiser po raz kolejny skrytykował powiązaną z Ripple kryptowalutę XRP, nazywając ją „scentralizowanym śmieciem”. Keizer dodał, że XRP „wychodzi na zero w stosunku do Bitcoina”.

To była jego odpowiedź na pytanie członka społeczności kryptograficznej, który zapytał: „Jeśli rządy kupują Bitcoin za pomocą fiducjarów, to kto ma powiedzieć, że nie robią tego za pomocą XRP?”

PONIEWAŻ . . . Powszechnie wiadomo, że XRP to scentralizowane śmieci, które w stosunku do #Bitcoin spadają do zera — Max Keizer (@maxkeiser) 12 lutego 2024 r.

Keizer jest ewangelistą Bitcoina od początku 2010 roku. Promował go wszędzie, gdy pracował jako dziennikarz finansowy i nadal promuje go na Twitterze.

Max Keizer często krytykuje altcoiny, wierząc, że Bitcoin jest jedyną zdecentralizowaną walutą cyfrową dostępną na rynku kryptowalut. Jego drugą ofiarą jest Solana (SOL), którą niedawno dotknęła poważna awaria, a Keizer nie przegapił żadnej zmiany, by uderzyć SOL i stojący za nią zespół.

Przez ostatnie kilka lat Keizer mieszkał w Salwadorze i pracował jako doradca ds. Bitcoin jego prezydenta, Nayiba Bukele, który w 2021 r. ogłosił Bitcoin walutą narodową kraju, zakazując używania jakichkolwiek altcoinów w kraju. Niedawno Bukele został wybrany ponownie na drugą kadencję prezydencką.

Keizer ostro krytykuje byłego Bitcoinera Nassima Taleba

W niedawnym tweecie Max Keizer skrytykował byłego zwolennika Bitcoina, autora wpływowej książki „Czarny łabędź”, Nassima Taleba. W 2021 roku Taleb napisał na Twitterze, że sprzedaje swoje zasoby Bitcoinów, ponieważ był rozczarowany BTC, wierząc, że zawiodła ona zarówno jako waluta, jak i zabezpieczenie przed upadkami banków.

Keizer opublikował tweeta, ostro krytykując samozwańczego twórcę Bitcoina Craiga Wrighta (założyciela Bitcoin Satoshi Vision (BSV)). Zauważył: „Kłamstwa Craiga były tak łatwe do przejrzenia, że ​​nikt nie dał się na nie nabrać, z wyjątkiem kilku wyjątkowo narcystycznych głupców”. GIF opublikowany przez Keisera pokazuje twarz Nassima Taleba uderzającego się młotkiem w głowę.

Kłamstwa Craiga były tak łatwe do przejrzenia, że ​​nikt nie dał się na nie nabrać, z wyjątkiem kilku wyjątkowo narcystycznych głupców.

– Max Keizer (@maxkeiser) 13 lutego 2024 r

W 2021 roku Taleb i inny hejter Bitcoina, Nouriel Roubini (znany na rynkach finansowych jako „Dr. Doom”), wzięli udział w konferencji zorganizowanej przez kolegę Wrighta, milionera i założyciela CoinGeek, Calvina Ayre.

2024-02-13 19:14