Współzałożyciel Solany wzywa do przejrzystości przepisów

Choć technologia blockchain stanowi kolejny krok w naturalnym postępie technologii cyfrowej, nie była to łatwa droga. Współzałożyciel Solany [SOL], Anatolij Jakowenko, niedawno podkreślił brak odpowiednich ram regulacyjnych jako największe wyzwanie dla branży blockchain.

Według współzałożyciela Solany technologia blockchain daje szansę wielu programistom zainteresowanym rozwojem WEB3. Wyzwaniem był jednak brak jasności przepisów.

Uważał ponadto, że najlepszym sposobem na pokonanie tej przeszkody jest wdrożenie przez organy regulacyjne odpowiednich ram regulacyjnych, które zapewnią zgodność.

Dzisiaj współzałożycielka Solana Labs @aeyakovenko wezwała amerykańskich decydentów do wyjaśnienia przepisów dotyczących technologii blockchain w celu utrzymania innowacji technologicznych w USA i lepszego wsparcia przedsiębiorców korzystających z Internetu.

Przeczytaj więcej w @FortuneMagazine

– Solana (@solana) 18 września 2023 r.

Anatolij zauważył również, że wielu młodych twórców blockchain, którzy chcą odnieść sukces, jest zmuszonych rozważyć opuszczenie Stanów Zjednoczonych. Było to spowodowane brakiem regulacji i faktem, że rząd nie był zbyt przyjazny dla blockchain.

Odnosząc się do regulacji, współzałożyciel Solany stwierdził:

„Dobrze udokumentowano, że nie ma realnej drogi do zapewnienia rozsądnej pewności regulacyjnej w przestrzeni kosmicznej. Dla młodych przedsiębiorców brak jasnych zasad jest przerażający. Widzą, jak publiczne, wielomiliardowe firmy z trudem poruszają się w środowisku prawnym i zastanawiają się, jak ich mały projekt przetrwa”.

Oprócz sytuacji regulacyjnej Anatolij poruszył także kwestię, dlaczego decyzja Visy o włączeniu Solany może być tak ważna. Zauważył, że pierwsi użytkownicy, tacy jak Visa, wdrożą i przetestują swoje produkty na blockchainie.

Anatolij wspomniał nawet, że poziomy przychodów z tych wdrożeń mogą wskazywać, kiedy kryptowaluty osiągnęły powszechne przyjęcie.

Dlaczego ogłoszenie Solany przez firmę Visa jest tak ważne dla przyjęcia kryptowalut?

Linki do subskrypcji całego odcinka @aeyakovenko ↓

– Lightspeed (@Lightspeedpodhq) 18 września 2023 r.

Czy krótkoterminowe wybicie SOL będzie się utrzymywać?

Ostatnia zwyżka SOL w momencie publikacji prasy uwydatniła wybicie powyżej opadającej linii oporu. Dlaczego to jest ważne? Cóż, przedłużający się wzrost może wskazywać, że zwyżkowy ruch SOL był w pełni skuteczny i że oczekiwano dalszych wzrostów.

Z drugiej strony, w momencie sporządzania niniejszego tekstu wskaźnik MIF ustabilizował się, co oznacza, że ​​mogą nastąpić odpływy środków.

Na razie MIF nie wskazuje na odpływ środków, natomiast RSI przekroczył w momencie publikacji poziom 50%. Potwierdziło to byczą odporność, ale kapitulacja może nastąpić teraz, gdy popyt uległ spowolnieniu.

Długie i krótkie likwidacje Solany pokazały, że jest więcej niedźwiedzich oczekiwań niż byczych.

Tymczasem dane dotyczące łańcucha ujawniają również wzrost aktywności w ciągu ostatnich kilku dni, na co wskazuje wzrost wolumenu. W zeszłym tygodniu wzrosła także aktywność deweloperska, co jest zgodne z zaufaniem, jakie panowało na rynku w tym samym okresie.

2023-09-19 23:35