Wielokąt (MATIC) grozi utratą 16%, jeśli ten wzór się sprawdzi

Analityk kryptowalut Ali zauważył wzór odwrócenia dla 14. największej kryptowaluty pod względem kapitalizacji rynkowej, Polygon (MATIC). Jeśli ten wzór się utrzyma, MATIC może stanąć w obliczu ryzyka spadku cen o 16%.

Według Alego wygląda na to, że MATIC utworzył na swoim czterogodzinnym wykresie formację głowy z ramionami.

W analizie technicznej formacja głowy z ramionami to formacja wykresu, która często sygnalizuje odwrócenie trendu. Wzór pojawia się jako linia podstawowa z trzema pikami, z których dwa zewnętrzne są zbliżone do wysokości, a środkowy jest najwyższy.

#Wielokąt | Wygląda na to, że $MATIC utworzył głowę z ramionami na swoim 4-godzinnym wykresie! Trwała świeca blisko linii szyi formacji przy 0,79 USD może wywołać 16% korektę w kierunku 0,67 USD. Unieważnienie niedźwiedzich perspektyw następuje wraz ze wzrostem powyżej prawego ramienia… — Ali (@ali_charts) 21 listopada 2023 r.

W przypadku Polygon (MATIC) utrzymująca się świeca blisko szyi formacji w okolicach 0,79 USD może wywołać 16% spadek w kierunku 0,67 USD. Jednakże unieważnienie niedźwiedzich perspektyw może nastąpić wraz ze wzrostem powyżej prawego ramienia na poziomie 0,86 USD.

MATIC wzrósł do maksimów na poziomie 0,983 dolara 14 listopada po tygodniach wspinaczki napędzanej rosnącą aktywnością wielorybów.

Krótko po osiągnięciu tego maksimum MATIC odnotował spadek realizacji zysków w pobliżu poziomu 0,77 USD. Spadek poniżej tego poziomu może skierować dzienne wsparcie MA 200 w okolice 0,679 USD, przed dziennym MA 50 na poziomie 0,663 USD.

Z drugiej strony, jeśli MATIC przekroczy poziom 0,86 dolara, jak podkreślił Ali, w następnej kolejności może pojawić się poziom 1 dolara. W ciągu ostatnich 24 godzin kurs MATIC spadł o 10,6% do 0,767 USD.

Polygon obecnie postępuje w realizacji zadania Polygon 2.0, planu działania dotyczącego skalowania Ethereum w celu zbudowania warstwy wartości Internetu.

W zeszłym miesiącu aktualizacja tokena POL została wdrożona w sieci głównej Ethereum, co stanowi kamień milowy dla blockchainu Polygon.

2023-11-21 19:36