Ważne ogłoszenie XRP, SHIB wydane przez japońską giełdę kryptowalut

Japońska giełda kryptowalut BitTrade udostępniła ekscytujące ogłoszenie dla posiadaczy XRP i Shiba Inu. W tweecie BitTrade ogłosił wsparcie dla pożyczek XRP i Shiba Inu.

BitTrade twierdzi, że rozpocznie pożyczanie XRP i Shiba Inu począwszy od dzisiaj, 21 listopada. Oświadczenie w oficjalnym poście na blogu brzmi: „Od 21 listopada 2023 r. rozpoczniemy regularną rekrutację aktywów kryptograficznych do wynajęcia dla Ripple/XRP (XRP) i Shiba Inu (SHIB).”

#貸暗号資産 定期募集スタート 本日12:00より #貸暗号資産 2銘柄の定期募集を開始いたしました 人気銘柄のため募集Zobacz więcej XRP#SHIB — BitTrade(ビットトレード)公式 ( @BitTrade_jp) 21 listopada 2023 r

Zgodnie z informacjami udostępnionymi w poście na blogu okres pożyczki zarówno w przypadku XRP, jak i SHIB wynosi 90 dni przy rocznej stopie procentowej wynoszącej 2%. W przypadku XRP minimalna kwota, jaką można pożyczyć to 100 XRP, a maksymalna to 500 000 XRP.

Natomiast w przypadku SHIB minimalny wniosek wynosi 10 000 000 SHIB, a maksymalny 10 000 000 000 SHIB.

W zeszłym miesiącu BitTrade umieścił Shiba Inu obok Dogecoin, zwiększając łączną liczbę aktywów obsługiwanych przez platformę do 34. Aby upamiętnić notowanie, BitTrade ogłosił promocję dla użytkowników kryptowalut.

XRP Ledger zintegrowany z platformą pożyczkową kryptowalut

Credefi Finance zintegrowało się z XRP Ledger (XRPL), co stanowi pozytywny rozwój dla blockchainu warstwy 1. Credefi to firma fintech posiadająca platformę oferującą pożyczki P2P, pożyczki fiducjarne i zabezpieczone aktywa ze świata rzeczywistego.

Credefi wypełnia lukę finansową UE, łącząc pożyczkodawców kryptowalut z pożyczkobiorcami MŚP. Integracja umożliwi Credefi wykorzystanie stabilnych monet Gatehub EUR, USD i Bitstamp EUR.

2023-11-21 16:29