Tweet zespołu Shiba Inu podnieca społeczność SHIB. Oto dlaczego

Niedawno zespół Shiba Inu udostępnił społeczności SHIB podnoszący na duchu tweet, który został bardzo entuzjastycznie przyjęty.

Tweet opublikowany 12 lutego 2024 r. brzmi: „Miłość unosi się w powietrzu” i zawiera emoji miłości sygnalizujące zbliżanie się Walentynek.

Miłość unosi się w powietrzu…

— Shib (@Shibtoken) 12 lutego 2024 r.

Do wpisu dołączyło zdjęcie dużej maskotki rasy Shiba Inu, która łączy w sobie dwa szczeniaki, co sugeruje miłość.

Lider rasy Shiba Inu, Shytoshi Kusama, wysłał podobną wiadomość na kanale Shibarium Telegram: „Miłość wisi w powietrzu. Przygotuj swoje serce (i portfel)”. Lucie, członkini zespołu Shiba Inu, opublikowała na Twitterze zrzut ekranu przedstawiający uwagę Kusamy skierowaną do platformy mediów społecznościowych X.

Podczas gdy społeczność Shiba Inu pełna jest oczekiwań co do tego, co może przynieść przepełnione miłością przesłanie od zespołu Shiba Inu, Lucie wydaje ważne ostrzeżenie.

Lucie zachęca posiadaczy Shiboshi do dołączenia do społeczności Discord, aby zapewnić im bezpieczeństwo. Powinni pamiętać, że nie ma żadnych niespodziewanych zrzutów ani nieoczekiwanych roszczeń. Ostrzega społeczność Shiba Inu, aby zachowała czujność, ponieważ oczekuje się wzrostu liczby oszustw i linków phishingowych.

Lucie dodała ponadto, jako zapobiegawczy środek bezpieczeństwa na platformach mediów społecznościowych, że członkowie społeczności Shib powinni trzykrotnie zapytać moderatorów przed wykonaniem jakichkolwiek ruchów i nigdy nie robić tego w bezpośrednich wiadomościach. Powinni także pamiętać, że moderatorzy nigdy nie będą wysyłać linków w wiadomościach bezpośrednich (DM).

Z innych wiadomości, Shiba Inu warstwa 2 Shibarium otrzymała nową integrację. Frontier Wallet, ujednolicony portfel bez depozytu, ogłosił wsparcie dla Shibarium. To posunięcie umożliwiłoby użytkownikom rozpoczęcie handlu, obstawianie i zarabianie BONE lub zabezpieczanie sieci Shibarium poprzez zarejestrowanie się jako walidatorzy.

2024-02-13 16:24