Shytoshi Kusama drażni armię SHIB wiadomością walentynkową: „Przygotuj swój portfel”

Główny twórca Shiba Inu, znany społeczności pod pseudonimem Shytoshi Kusama, opublikował w grupie „Shibarium Tech” na Telegramie intrygujący post związany ze zbliżającymi się Walentynkami, wywołując entuzjazm w armii SHIB.

Kolejna intrygująca wiadomość, tym razem dotycząca NFT związanych z SHIB, została przez niego opublikowana na platformie społecznościowej X.

Przekorny post Kusamy z okazji Walentynek: „Przygotuj swój portfel”

Shytoshi Kusama przypomniał społeczności SHIB o zbliżających się Walentynkach, mówiąc im, że miłość unosi się w powietrzu i prosząc armię SHIB, aby przygotowała swoje serca. Oprócz tego Kusama zalecił im również przygotowanie portfeli.

Shytoshi Kusama drażni armię SHIB wiadomością walentynkową: „Przygotuj swój portfel”

Może to wskazywać na nadejście jakiegoś zrzutu lub po prostu dlatego, że świętowanie tego dnia miłości może wymagać znacznych wydatków. Nie podano żadnych szczegółów od Kusamy ani żadnego innego członka zespołu SHIB.

Jednak na Twitterze Shytoshi Kusama wspomniał także o nowej rzeczy pochodzącej ze świata SHIB. Wydaje się, że ma to związek z wyżej wymienionym przesłaniem Kusamy. Post na Twitterze dotyczy Shiboshi – NFT opartych na Shibarium. Nowy produkt zapowiadany na koncie @shiboshisworld jest opisany w następujący sposób: „Jest w drodze. Spodziewałeś się jej?

Krótki film opublikowany w tweecie @shiboshisworld zawiera tweet Kusamy, a następnie stwierdza również, że „miłość jest tutaj”, co jest zgodne z intrygującym postem Kusamy na Telegramie.

Ach, tu jesteś…

— Shytoshi Kusama (@ShytoshiKusama) 13 lutego 2024 r.

12 lutego Kusama (główny twórca SHIB Kaal i wielu innych członków armii SHIB) napisał na Twitterze: „Single Shiboshi szuka nowej miłości… Czy są tam inni Shiboshi, którzy nie mogą się doczekać Walentynek?” Wygląda więc na to, że jest to kampania nowej kolekcji Shiboshis nawiązującej do zbliżającego się święta.

„Zbliża się start SHI”: członek zespołu SHIB

Na początku tego tygodnia przedstawicielka SHIB, Lucie, opublikowała tweeta, w którym poinformowała, że ​​rozwój ekosystemu Shibarium postępuje równomiernie, a na blockchainie warstwy 2 aktywnie tworzone są nowe Dapps, DAO itp. Lucie wspomniała o nadchodzących smakołykach – TREAT i Shiboshi.

Ważna wzmianka dotyczyła stablecoina SHI. Lucie napisała, że ​​„premiera zbliża się powoli, ale niezawodnie”. Lucie zapewniła armię SHIB, że posiadacze rasy Shiba Inu będą teraz korzystać tylko z ekosystemu Shibarium, ale także z innych współpracujących z nim projektów.

Ekosystem #Shibarium stale się rozwija, aktywnie tworząc nowe aplikacje DApp, DAO i wiele więcej. Oprócz przyszłych smakołyków, takich jak $Treat, #Sheboshis, dostępna jest również stabilna moneta $Shi. Start zbliża się powoli, ale niezawodnie, a posiadacze ekosystemu Shibarium… — 𝐋𝐔𝐂𝐈𝐄 | Shibarium (@LucieSHIB) 11 lutego 2024 r

2024-02-13 12:43