Ripple Partner przedstawia zachęty dla osób wydających XRP w Wielkiej Brytanii

Strategiczny partner Ripple Labs Inc, Uphold, przedstawił zupełnie nową zachętę dla posiadaczy XRP poszukujących sposobu na wydanie swoich monet w Wielkiej Brytanii. Na swoim oficjalnym koncie na platformie X firma Uphold poinformowała, że ​​jej klienci z Wielkiej Brytanii mogą otrzymać 4% zwrotu gotówki z codziennych wydatków na XRP, korzystając z ogromnych zasobów XRP.

Klienci Uphold w Wielkiej Brytanii mogą uzyskać do 4% zwrotu gotówki w XRP przy codziennych wydatkach. Uzyskaj zwrot gotówki do 100 GBP miesięcznie w #XRP i bez opłat zagranicznych w dowolnym miejscu na świecie. Dowiedz się o karcie Uphold: — Uphold (@UpholdInc) 19 września 2023 r

Motywacja Utrzymania jest kluczowa i może w takim momencie wzmocnić argumenty osób z ekosystemu Ripple. Pozycjonowanie waluty cyfrowej jako tokenu użytkowego, który można wymienić na towary i usługi, może w szczególności osłabić argument dotyczący bezpieczeństwa inwestycji przedstawiany przez amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (SEC).

XRP dźwigało ciężar batalii prawnej w sprawie Ripple przeciwko SEC przez większą część ostatnich trzech lat i po uzyskaniu wyjaśnień od sędziego Analisy Torres, że nie jest to samo w sobie umowa inwestycyjna, program nagród przedstawiony przez Uphold może okazać się pomocny pogłębia jego poparcie wśród członków społeczności na całym świecie.

Firma Uphold poszła nawet dalej, aby zapewnić swoich klientów, że zwrot gotówki może wzrosnąć nawet do 100 GBP miesięcznie i że nie będą z tym związane żadne opłaty zagraniczne.

Konsekwencje dla ceny XRP

Każdy najmniejszy gest, który może wesprzeć przyjęcie monety XRP, jest wielką wygraną dla ekosystemu walut cyfrowych, ponieważ może ostatecznie przełożyć się na wyższą cenę.

Uphold zawsze prezentował się jako najbardziej stabilny partner Ripple Labs, z niezachwianym wsparciem dla monety XRP. Wsparcie giełdy częściowo przyczyniło się do stabilności monety od czasu wniesienia pozwu. Przy większym przyjęciu, które może wynikać z tej rzadkiej zachęty, możemy zaobserwować wzrost ceny aktywa.

W chwili pisania tego tekstu XRP zmienia właściciela po cenie 0,5101 USD, po odnotowaniu wzrostu o 1,68% w ciągu ostatnich 24 godzin.

2023-09-19 16:54