READYgg łączy siły z Aptos, wita miliony nowych graczy

Dzięki nowej współpracy nawet 15 milionów graczy Web2 przeniesie się do segmentu blockchain, a w szczególności do inteligentnych kontraktów Aptos (APT). Przedstawiciele READYgg podali nazwy inauguracyjnej grupy gier, które zostaną udostępnione na nowej platformie technicznej.

READYgg rozszerza się na ekosystem Aptos (APT), aby zintegrować następną generację graczy

READYgg, ekosystem dla twórców gier Web3, ogłosił, że nawiązał współpracę z Aptos (APT), wysokowydajnym blockchainem L1 z inteligentnymi kontraktami. Szacuje się, że dzięki tej współpracy Aptos (APT) stanie się popularnym blockchainem dla programistów GameFi z całego świata.

READYgg łączy siły z Aptos, wita miliony nowych graczy

Czterech wydawców gier Web2 współpracujących z READYgg wprowadzi swoje tytuły na blockchain Aptos do końca 2023 r., a w przyszłym roku ma pojawić się co najmniej kilkunastu kolejnych.

Tytuły obejmą Runestone Keeper, grę roguelike dungeon crawler (PC/Android/iOS), Rescue Robots Sniper Survival (Android), pierwszoosobową grę akcji, Minijuegos, platformę hypercasual oraz ToroFun, portal gier społecznościowych oparty na przeglądarce.

Wszystkie te tytuły będą zawierały elementy ekonomii kryptowalut, takie jak niewymienne tokeny (NFT), a Minijuegos i ToroFun będą również mogły pochwalić się innowacyjnym systemem lojalnościowym opartym na NFT.

Entuzjaści GameFi mogą już teraz wypróbować moc Aptos (APT). Od 20 listopada gracze będą mogli zostać umieszczeni na białej liście, aby uzyskać wcześniejszy dostęp do nowych wydań, które pojawią się 6 grudnia.

Token gracza RDYX do wykorzystania w finansowaniu

David S. Bennahum, dyrektor generalny i współzałożyciel READYgg, podkreślił ogromne znaczenie współpracy dla jego produktu i całego Web3 GameFi:

Trudno przecenić, jak bardzo jesteśmy szczęśliwi z powodu zaangażowania Aptos Labs. Naszym celem zawsze było łączenie gier Web2 z Web3, dlatego stworzyliśmy szereg narzędzi, z których mogą korzystać tradycyjni wydawcy, aby bezproblemowo dotrzeć do odbiorców Web3 i wprowadzić swoich typowych użytkowników w świat gier on-chain.

Były pracownik Facebooka Mo Shaikh, współzałożyciel i dyrektor generalny Aptos Labs przewiduje korzyści, jakie READYgg może uzyskać we współpracy z Aptos (APT):

To partnerstwo z READYgg przyspieszy dostarczanie gier web3 o studyjnej jakości, doświadczeń użytkowników i atrakcyjnych zasobów do posiadania.

Wszyscy wydawcy dołączający do ekosystemu READYgg będą mogli cieszyć się potencjalnym finansowaniem lub grantami w postaci tokena RDYX firmy READYgg — znanego jako „Token gracza” — oraz przewidywalnymi opłatami za użytkowanie Aptos, które umożliwią wydawcom uruchamianie komponentów Web3 przy mniejszym narażeniu na zmienność cen.

Od sierpnia 2023 r. Aptos (APT) współpracuje z Microsoftem, o czym pisało wcześniej U.Today.

2023-11-21 17:26