Prawnik posiadaczy XRP drażni się z nadchodzącym „wielkim ogłoszeniem”

W swój charakterystyczny sposób prawnik posiadaczy XRP, John Deaton, wywołał nową falę ciekawości w społeczności po tym, jak ujawnił swoim ponad 293,6 tys. obserwującym w aplikacji X, że dzisiaj wieczorem będzie miał „Wielkie ogłoszenie”. Jak zwykle post wywołał debatę w umysłach jego zwolenników na temat tego, jakie może być to wielkie ogłoszenie.

Jeśli wszystko się ułoży, w ten piątek wydam DUŻE ogłoszenie (i nie, jeszcze nikogo nie pozywam)!

— John E. Deaton (@JohnEDeaton1) 18 września 2023 r.

Chociaż Deaton postawił postowi warunek, zaznaczając, że rewelacje pojawią się dopiero wtedy, gdy „wszystko się ułoży”, ci, którzy go śledzą, twierdzą, że dla niego, aby drażnić społeczność, ogłoszenie jest tak dobre, jak już miało miejsce.

John Deaton odgrywa obecnie kluczową rolę w toczącym się procesie sądowym pomiędzy firmą Ripple Labs Inc. zajmującą się płatnościami typu blockchain a Komisją Papierów Wartościowych i Giełd Stanów Zjednoczonych (SEC). Jednak chociaż Deaton jest najbardziej znany z reprezentowania ponad 75 000 posiadaczy XRP, obecnie Deaton reprezentuje także około 3000 klientów giełd Coinbase i Binance, które są obecnie również zaangażowane w aktywne procesy sądowe przeciwko SEC.

Dręczone wielkie ogłoszenie może dotyczyć dowolnej platformy trio, co jest niepewnym uczuciem, które przenosi intrygę na zupełnie nowy poziom.

Domysły społeczności

Podobnie jak ludzka natura, członkowie społeczności Ripple i XRP zaczęli zgadywać, czego może dotyczyć potencjalne ogłoszenie. Jeden z komentatorów zauważył, że John Deaton mógł sfinalizować plany wprowadzenia do swojego programu CryptoLaw sygnalisty SEC, Stevena Nerayoffa, co stanowiłoby uzupełnienie szerokich dyskusji, które toczyły się przez cały weekend.

Chociaż dokładność potencjalnego ogłoszenia pozostaje przedmiotem spekulacji, zainteresowanie pokazało, że Deaton to autorytet, do którego wielu przedstawicieli branży zwraca się obecnie w celu uzyskania szczegółowych spostrzeżeń, analiz i przeglądu szczegółów pochodzących z głośnych spraw w branży.

2023-09-19 13:30