LDO przyciąga instytucjonalnych gigantów: jaki był wpływ?

Ostatnio dwie znaczące instytucje zaczęły gromadzić Lido Finance [LDO]. Biorąc pod uwagę ciągłą akumulację, czy można zaobserwować jakikolwiek wpływ na przepływ i trend tokena?

Zgromadzono miliony tokenów Lido Finance

Jak podaje LookOnChain, analiza portfeli powiązanych z grupą Amber i Falconem ujawniła trendy akumulacyjne. 20 listopada portfel powiązany z Amber pobrał z Binance [BNB] około 1,47 miliona tokenów LDO, co stanowi równowartość około 3,6 miliona dolarów.

Ta ostatnia wypłata spowodowała, że ​​w ciągu ostatnich trzech miesięcy całkowita wypłata wyniosła około 5,9 miliona tokenów LDO. Ponadto całkowite wypłaty wyceniono na około 14,5 miliona dolarów.

Podobnie Falcon X tego samego dnia wycofał z Binance około 1,26 miliona tokenów LDO o wartości około 3,1 miliona dolarów. Podobnie jak Amber, z tego portfela w ostatnich tygodniach pobrano około 4,9 miliona tokenów o wartości 12 milionów dolarów.

To niedawne wycofanie jest największym odnotowanym w ciągu ostatnich kilku miesięcy i znajduje odzwierciedlenie w przepływie netto.

Lido Finance odnotowuje najwyższy od miesięcy odpływ tokenów

Badanie przez AMBCrypto wykresu przepływu sieci wymiany na Glassnode ujawniło, że token Lido Finance odnotował największy odpływ w ostatnich miesiącach. Wykres wskazywał, że do zamknięcia sesji 20 listopada przepływ netto był ujemny.

Pokazało odejście z giełd ponad 2,9 mln tokenów.

Oznaczało to, że więcej tokenów LDO opuszczało wszystkie giełdy, niż na nie wchodziło.

LDO przyciąga instytucjonalnych gigantów: jaki był wpływ?

Dalsza analiza wykazała, że ​​było to drugie wystąpienie znacznego odpływu środków w tym miesiącu. Był to jednocześnie największy odpływ środków w ciągu ostatnich trzech miesięcy.

Czy motywację stojącą za tym zwiększonym odpływem można powiązać z dynamiką cen tokena?

Złoty krzyż LDO

Analiza dziennego wykresu przedziałów czasowych wykazała, że ​​20 listopada LDO zakończyło dzień notowaniami na plusie. Wykres pokazał wartość zamknięcia na poziomie około 2,4 USD, co odzwierciedla wzrost o ponad 1,8%.

Ten pozytywny trend oznaczał trzeci z rzędu dzień wzrostu ceny tokena.


Ile jest dziś warte 1 10 100 LDO?

AMBCrypto zaobserwowało również pojawienie się złotego krzyża, w którym krótka średnia krocząca (żółta linia) przecięła długą średnią kroczącą (niebieska linia), wskazując na korzystniejszy trend cenowy.

LDO przyciąga instytucjonalnych gigantów: jaki był wpływ?

Według najnowszej aktualizacji token notował spadek o ponad 2%, utrzymując przedział cenowy 2,3 USD. Akumulacja w tym przedziale cenowym sugerowała oczekiwanie dalszego wzrostu wartości LDO.

2023-11-21 16:46