HBAR: Czy to idealny moment na zajęcie pozycji długiej?

Hedera [HBAR] odnotowała mocne wzrosty w dniach 12-14 września. Wzrost wyniósł 21,15% i trwał nieco ponad dwa dni, ale HBAR wszedł w strefę oporu o wyższym przedziale czasowym na poziomie 0,054 dolara.

Hedera dąży również do tego, aby stać się jedną z czołowych sieci emitentów monet stabilnych, czym byliby żywo zainteresowani inwestorzy długoterminowi. Jednak w perspektywie krótkoterminowej ceny nie wykazywały stałego trendu w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Dołki zakresu zostały ponownie zaatakowane

HBAR: Czy to idealny moment na zajęcie pozycji długiej?

Wykres 2-godzinny pokazał, że handel Hedera mieścił się w przedziale (pomarańczowym), który rozciągał się od 0,049-0,052 USD. W momencie pisania tego tekstu HBAR odnotował odbicie od dołków, ale jego dynamika i struktura rynku były niedźwiedzie.

Średni opór na poziomie 0,0506 USD był celem dla inwestorów zajmujących się niższymi interwałami czasowymi, którzy chcieli przedłużyć to odbicie.

CMF pokazał, że w ostatnich dniach nie było znaczącego napływu kapitału na rynek Hedery – wręcz przeciwnie. Przez większość ostatnich 48 godzin wskaźnik utrzymywał się poniżej -0,05, sygnalizując silną presję sprzedaży.

Region 0,054-0,057 USD (czerwona ramka) na północy stanowił blok zleceń niedźwiedzi na wykresie 12-godzinnym. Trwa on od 29 sierpnia, a wiec w połowie września spotkał się ze zdecydowanym odrzuceniem ze strefy oporu.

Wzrost popytu spot na HBAR może być oznaką nadchodzących zmian

HBAR: Czy to idealny moment na zajęcie pozycji długiej?

Dane Coinalyze pokazały, że od 24 września nastroje na rynku są mocno niedźwiedzie. Wartość Open Interest spadła wraz ze spadkiem cen, co sygnalizowało zniechęcenie do długich pozycji i pesymizm. Ale to może wkrótce zacząć się zmieniać.

Na rynku spot CVD nastąpił pełen nadziei ruch w górę, co sugerowało, że kupujący odzyskują siły na rynkach spot. Jednak OI nadal pozostawała uśpiona, okazując brak przekonania.

Kupno HBAR na najniższych poziomach może być ryzykowne z tych powodów, ale możliwe było również, że cena HBAR ponownie wzrośnie w stronę poziomu 0,052 USD.

2023-09-27 21:43