Gaming Blockchain Oasys współpracuje z koreańskim twórcą gier Com2uS

Pionierscy twórcy gier z Korei Południowej są gotowi wprowadzić rozwiązanie drugiej warstwy XPLA Verse na platformie Proof-of-Stake (PoS) firmy Oasys.

Rozpoczęcie współpracy Com2uS i Oasys

Blockchain zorientowany na gry Oasys ogłosił partnerstwo z wiodącym koreańskim twórcą gier Com2uS, który jest podmiotem odpowiedzialnym za dziesiątki najlepszych gier. Obie firmy będą współpracować nad najgorętszymi zastosowaniami w segmencie GameFi i integracją L1/L2 dla gier on-chain.

#Oasys @Com2uS @XPLA_Official

— Oasys | Blockchain dla gier (@oasys_games) 13 lutego 2024 r

Spółka zależna Com2uS, XPLA, będzie również rozwijać natywną drugą warstwę XPLA Verse, co będzie pierwszym w historii rozszerzeniem Com2uS.

Com2uS, pierwsze studio gier i wydawnictwo, które opracowało grę mobilną w Korei Południowej, działa już jako uznany walidator blockchainu Oasys.

Dominic Jang, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Oasys i szef Korei, podkreślił, że wizja i wartości jego firmy są dobrze zgodne z wizją i wartościami jej nowego partnera:

Cieszymy się, że Com2uS i XPLA rozszerzają się na ekosystem Oasys. Podstawowa wartość Oasys wynika z wizji, że Oasys działa jak blockchain, który oferuje najbardziej odpowiednie rozwiązania dla firm zajmujących się grami jako blockchain skoncentrowany na grach. Jesteśmy również pewni, że nasza współpraca doprowadzi do tego rodzaju innowacyjnych doświadczeń w grach, które gracze w pełni na to zasługuje.

Nowy hybrydowy produkt oparty na Oasys ma wykorzystać najnowocześniejszą infrastrukturę Oasys, aby zapewnić graczom Web3 lepsze wrażenia z gier w najbardziej zgodny z przepisami sposób.

The Walking Dead: All Stars przybywa do Oasys z innymi tytułami AAA

Paul Kim, kierownik zespołu XPLA, dodał, że ekspansja na rynku japońskim jest jednym z głównych celów nowego partnerstwa:

We współpracy z Oasys, XPLA dokona znaczącego wkroczenia na trzeci co do wielkości rynek gier na świecie – Japonię. Planując wypuszczenie w pierwszej połowie roku dwóch głównych gier Web3 opartych na uznanych na całym świecie adresach IP, naszym celem jest zdobycie 55 milionów japońskiej społeczności graczy.

Oprócz integracji technologicznej i uruchomienia L2, w ramach partnerstwa Com2uS wprowadzi także swoje adresy IP premium, w tym Summoners War: Chronicle i The Walking Dead: All Stars, do sieci Oasys.

W oba tytuły będzie można grać na platformie XPLA Verse na platformie Oasys Blockchain, co ma udostępnić je szerszej publiczności w różnych regionach świata.

2024-02-13 18:07