Cardano: Czy ADA zareaguje na wzrost aktywności deweloperskiej?

Działalność deweloperska Cardano [ADA] gwałtownie wzrosła w ciągu ostatnich siedmiu dni, co odzwierciedla wysiłki programistów mające na celu ulepszenie blockchainu. Firma Input Output Global opublikowała także najnowszą edycję cotygodniowego raportu o rozwoju Cardano, rzucającego światło na pracę wykonaną przez różne zespoły w ciągu ostatniego tygodnia. Podczas gdy rozwój wokół blockchain wzrósł, cena ADA spadła w ciągu ostatnich kilku dni.

Bliższe spojrzenie na działalność deweloperską Cardano

Według danych Santiment, w ciągu ostatniego tygodnia działalność deweloperska Cardano znacznie wzrosła. Aktywny programista ADA. wzrosła także liczba autorów.

Cardano: Czy ADA zareaguje na wzrost aktywności deweloperskiej?

Najnowszy raport IOG ujawnił, co spowodowało ten wzrost aktywności rozwojowej w zeszłym tygodniu. W cotygodniowym raporcie z rozwoju Cardano wspomniano, że większość zespołów Hydra i Mithril uczestniczyła w warsztatach skalowania Cardano w Nantes we Francji.

Zespoły BASHO rozwiązały także błąd powodujący awarię hydra-node podczas wykonywania zapytań do warstwy 1, a także pracowały nad refaktoryzacją i standaryzacją błędów w węzłach Mithril.

Kolejny tydzień, kolejna aktualizacja rozwoju #Cardano, teraz dostępna w #EssentialCardano. Sprawdź najważniejsze wydarzenia tego tygodnia i uzyskaj najnowsze informacje na temat podstawowych technologii, portfeli i usług, inteligentnych kontraktów oraz zmian w zakresie skalowania i zarządzania.

– Dane wyjściowe (@InputOutputHK) 22 września 2023 r.

W zeszłym tygodniu w Voltaire Intersect gościł ratusz, który stanął przed pewnymi wyzwaniami technicznymi, które uniemożliwiły planowaną wersję demonstracyjną GovTool.

Z jednej strony zespół narzędzi Plutus ciągle przepisywał indeksatory Marconi EpochState za pomocą uproszczonego interfejsu API. Z drugiej strony zespół Lace poczynił postępy w dostosowywaniu portfela z wieloma delegacjami, naprawił pewne problemy związane z wyrejestrowywaniem puli, pracował nad pokryciem testowym obsługi Trezora i pracował nad przepływem pracy UI/UX dla DApp Store.

Oprócz tego w raporcie wspomniano także o najnowszych statystykach sieci ADA. Na przykład łączna liczba transakcji ADA przekroczyła 75,3 miliona, a łączna liczba tokenów natywnych osiągnęła 8,8 miliona.

Inwestorzy Cardano są zestresowani

Chociaż aktywność rozwojowa ADA pozostała wysoka, nie wpłynęło to pozytywnie na akcję cenową ADA. Według CoinMarketCap, w ciągu ostatnich siedmiu dni ADA spadła o prawie 2%.

W momencie pisania tego tekstu notowania ADA wynosiły 0,2456 USD, a kapitalizacja rynkowa przekraczała 8,6 miliarda USD. W ubiegłym tygodniu ADA również odnotowała spadek liczby aktywnych adresów dziennie, co było niepokojące. Niemniej jednak jego prędkość była duża, co oznacza, że ​​ADA była częściej wykorzystywana w transakcjach w ustalonych ramach czasowych.

Cardano: Czy ADA zareaguje na wzrost aktywności deweloperskiej?

Choć obecny trend cenowy był negatywny, zaufanie rynku do ADA było wysokie. Według LunarCrush, niedźwiedzi sentyment wokół tokena spadł w zeszłym tygodniu o prawie 2%, podczas gdy byczy nastroje wzrosły o 6%.

Ponadto dane Coinglass ujawniły, że popyt ADA na rynku instrumentów pochodnych był wysoki w miarę wzrostu wskaźnika wykrywalności.

2023-09-24 21:43