Cardano (ADA) odnotowuje gigantyczną wielkość połowów wielorybów i nadchodzące odwrócenie cen?

Cardano (ADA) może nie znaleźć się w pierwszej trójce kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej; Jednakże, jeśli chodzi o obecną liczbę transakcji wielorybniczych, blockchain warstwy 1 typu Proof-of-Stake (PoS) robi furorę. Według danych platformy analitycznej IntoTheBlock (ITB) transakcje Cardano dotyczące wielorybów wzrosły o 11,55%, a ich wartość wyniosła 9,55 miliarda dolarów.

Dla kontekstu, wolumen ten jest drugim co do wielkości wśród 10 najwyżej notowanych monet po Bitcoinie (BTC) z wolumenem 33,64 miliarda dolarów, co oznacza wzrost o 69,64%. Ethereum (ETH), druga co do wielkości pod względem kapitalizacji rynkowej, odnotowała jedynie 3,3 miliarda dolarów wolumenu wielorybów, pomimo odnotowania ogromnego wzrostu o 50%. Stablecoins, znane z dużego napływu transakcji, również handlowały mniejszą kwotą wartości wieloryba w porównaniu do Cardano.

To wydarzenie dla Cardano robi wrażenie, ponieważ podkreśla wotum zaufania złożone przez wieloryby targowe w protokole. Kilka permutacji może wyjaśnić, dlaczego wieloryby Cardano poszły na całość, przejmując ADA o wartości ponad 100 000 dolarów i więcej. Cardano to wysoce zdecentralizowany protokół, w którym regularnie wprowadzane są głosy dotyczące aktywnego zarządzania.

Te przejęcia wielorybów mogą być ukierunkowane na zaangażowanie w zarządzanie, a inną podkreślaną możliwością jest stakowanie w łańcuchu.

Potencjalne implikacje dla ceny Cardano (ADA).

Od początku roku Cardano (ADA) wykazała się stanowczością i zdolnością do utrzymania istotnej pozycji jako funkcjonalna sieć blockchain. Wprowadzając na rynek szereg produktów, ulepszeń i innowacji, firma Cardano wyprzedziła swoich konkurentów pod względem łącznej liczby zatwierdzeń w GitHub i innych kluczowych wskaźników wydajności.

Jednak ogromny wzrost wolumenu wielorybów Cardano nie przekłada się obecnie na jego cenę. Moneta jest notowana po cenie spot wynoszącej 0,3745 USD, co oznacza spadek o 4,74% w ciągu ostatnich 24 godzin. Ponieważ ADA wykazuje intensywny nacisk, czas pokaże, czy będzie to miało wpływ na cenę.

2023-11-21 19:19