Binance (BNB) prezentuje hełm F1 Pierre’a Gasly’ego na Grand Prix Abu Zabi

Uczestnicy wyjątkowego konkursu mogli wyrazić swoją kreatywność, przesyłając projekty kasków w okresie od 23 sierpnia do 8 września 2023 r. Nagrodzony projekt zostanie zaprezentowany podczas najbardziej oczekiwanego wydarzenia Formuły 1 w czwartym kwartale 2023 r.

Binance (BNB) wypuszcza ekskluzywny kask dla Pierre’a Gasly’ego na Grand Prix Abu Zabi

Binance, największa na świecie giełda kryptowalut pod względem wolumenu, ujawniła dzisiaj zwycięski projekt kasku wyścigowego kierowcy BWT Alpine F1 Team Pierre’a Gasly’ego. Gasly będzie go nosił podczas nadchodzących mistrzostw Grand Prix Abu Zabi.

Wygraj przygodę z F1 w Abu Zabi!

Spodziewaj się wyścigów dla siebie i przyjaciela, ekskluzywnego spotkania i powitania oraz podpisanych mini kasków.

Oto jak to zrobić:< br/> Udostępnij dalej
Śledź @Binance i @PierreGASLY
Zarejestruj się na Binance za pomocą kodu GASLY
Wypełnij to:

Powodzenia!

– PIERRE GASLY (@PierreGASLY) 18 października 2023 r.

Panel sędziowski konkursu, w skład którego wchodził Pierre Gasly i jego zespół, poszukiwał projektów, które odzwierciedlałyby wartości Binance i współgrały z jej innowacyjnym etosem. Ponadto najlepsze projekty odzwierciedlały misję Binance polegającą na wspieraniu kontaktów w społeczności sportów motorowych.

Zwycięski projekt kasku został zainspirowany tożsamością Binance (BNB) i dziedzictwem Pierre’a Gasly’ego, a jego jasnoróżowy kolor błyszczał w nocnym świetle torów. Jej twórca oddał także hołd kulturze arabskiej dedykowanym scenariuszem. Zwycięzca konkursu na projekt otrzyma replikę hełmu z autografem Pierre’a Gasly’ego.

Pierre Gasly, jeden z najlepszych kierowców trwającego sezonu F1, jest podekscytowany współpracą z Binance (BNB) i wynikami konkursu na projekt kasku:

Ten projekt naprawdę oddaje moją współpracę z Binance i mój głęboki związek z moimi fanami, a w szczególności z tym wyścigiem. Ten konkurs i partnerstwo skupione na społeczności pozwoliły mi jeszcze bardziej zbliżyć się do moich fanów. Oglądanie wszystkich kreatywnych zgłoszeń od naszej pełnej pasji społeczności napawa mnie większą radością i jestem pełen pokory ich niesamowitą energią i pasją, które z radością przekazuję na wyścig.

Wyścig odbędzie się 26 listopada 2023 roku.

Wkrótce kolejne ekscentryczne inicjatywy społeczne

Rachel Conlan, dyrektor ds. marketingu w Binance, podkreśla, że ​​współpraca z czołowym kierowcą F1 ma szczególne znaczenie dla strategii Binance dotyczącej pracy z odbiorcami:

Obserwowanie globalnej społeczności gromadzącej się na tej kreatywnej platformie i ogromnego podekscytowania było absolutną radością. Podkreśla siłę oferowania fanom wyjątkowych możliwości zaangażowania w celu wzmocnienia więzi. Nasza współpraca z Pierre jest przykładem naszego wspólnego celu, jakim jest połączenie świata Web3 i sportu. Cieszymy się, że możemy być częścią tej inicjatywy i zaoferować jego fanom możliwość uwolnienia swojej kreatywności i bycia częścią jego dziedzictwa. Nie możemy się doczekać, aby nadal zapewniać fanom na całym świecie innowacyjne i wciągające doświadczenia.

W ramach partnerstwa pomiędzy Binance i Gasly, którego celem jest wspieranie kreatywności i zaangażowania fanów, Binance zapewniło także swoim użytkownikom i fanom Gasly doświadczenie Pierre Gasly, obejmujące gościnność w weekendy wyścigowe, osobiste spotkanie z Gasly i podpisane minikaski.

Rozszerzając swoją strategię promocji na segment fanów sportu, Binance (BNB) pod koniec sierpnia 2023 r. zapewnił sobie długoterminową współpracę z Pierrem Gasly.

2023-11-21 17:27