Armia SHIB zwiększa wskaźnik spalania w porównaniu do nowego rekordu Shibarium

Dane udostępnione przez serwis Shibburn, który śledzi spalone tokeny Shiba Inu, pokazują, że w ciągu ostatnich 24 godzin społeczności SHIB udało się pozbyć kolejnej dużej bryły monet memowych.

Przyczyną tych oparzeń będzie prawdopodobnie rosnące wykorzystanie blockchainu warstwy 2 Shibarium, który czeka kolejny ważny kamień milowy w zakresie użyteczności.

Spłonęło prawie 80 milionów SHIB, Shibarium blisko nowego maksimum

Shibburn poinformował, że w ciągu ostatnich 24 godzin wykrył łącznie 75 192 032 monet memów SHIB przesłanych na martwe adresy blockchain.

Dokonano 12 transakcji, z których największa zawierała dwie trzecie całkowicie spalonej kwoty – 54 633 331 SHIB. Jeśli chodzi o cały ostatni tydzień, armia SHIB spaliła około 570 000 000 osobników rasy Shiba Inu w 130 transferach, a wskaźnik spalania wzrósł o nieznaczne 71%. Jeśli chodzi o oparzenia SHIB zarejestrowane przez Shibburna w poniedziałek, wyniosło to 86 429 656 monet memowych.

Eksplorator Shibariumscan pokazuje, że na początku tego tygodnia blockchain warstwy 2 poczynił znaczne postępy, odnotowując wzrost jego wskaźników. Obecnie Shibarium jest blisko ustanowienia nowego, ważnego rekordu, ponieważ dokonano na nim prawie 3 000 000 transakcji.

Liczba wydobytych bloków wzrosła do 708 052, a łączna liczba podłączonych portfeli wynosi 1 246 644. Dotychczasowa liczba codziennych transakcji spadła do 42 830 z niedawnego szczytu wynoszącego ponad 200 000 przelewów dziennie.

Oto moment, w którym duże bryły SHIB zostaną spalone przez Shibarium

Zgodnie z niedawnym postem na X oficjalnej przedstawicielki Shiba Inu Lucie, społeczność, która nieustannie pyta ją, kiedy Shibarium zacznie spalać biliony SHIB, powinna zacząć znacznie aktywniej niż obecnie wykorzystywać blockchain warstwy 2.

Pytanie brzmi, jak to określiła Lucie, nie kiedy Shibarium zacznie się palić, ale kiedy armia SHIB będzie migrować z giełd do Shibarium. Lucie dodała: „Przepalenia są ustalane dla każdej transakcji, a nie na podstawie tweetów na temat oparzeń. Dlaczego nie poprzeć tego posunięcia, skoro są miliony posiadaczy kart?”

Ostrzegła, że ​​nie ma sensu dręczyć zespołu programistów SHIB z powodu oparzeń, ale społeczność powinna raczej pobudzać te oparzenia, ponieważ każda transakcja na Shibarium przyczynia się do spalenia SHIB. Odbywa się to poprzez opłaty za gaz uiszczane w tokenach BONE; część opłaty jest odkładana, a po przekroczeniu pewnego limitu te KOŚCI zostają zamienione na SHIB i przeniesione do niepotrzebnego portfela.

Dlatego Lucie podsumowała: „Aby zainicjować oparzenia, musisz aktywnie używać Shibarium. Im częściej go używasz, tym bardziej przyczyniasz się do oparzeń”.

2023-09-19 12:39