11,4 miliona głosów z portfela ADA na zarządzanie: Fundacja Cardano popiera ten ruch

Fundacja Cardano wyraziła swoje nieustające zaangażowanie w realizację celów CIP-1694 i popychanie Cardano w kierunku całkowicie zdecentralizowanej struktury zarządzania łańcuchem.

Realizując ten cel, Fundacja Cardano ogłosiła, że ​​wykorzysta swój portfel o wartości 11,4 miliona ADA do głosowania w nadchodzącym głosowaniu w Cardano.

Fundacja Cardano niezmiennie angażuje się w realizację celów CIP-1694 i kierowanie #Cardano w stronę w pełni zdecentralizowanego systemu zarządzania w łańcuchu. Poznaj specyfikę naszego zaangażowania w głosowanie Cardano. #CIP1694
(1/7)

— Fundacja Cardano (@Cardano_CF) 20 listopada 2023

Ponieważ ekosystem użytkowników i aplikacji łańcucha bloków Cardano ewoluował w ciągu ostatnich kilku lat, uwaga skupiła się obecnie na zdecentralizowanych zasadach zarządzania Cardano, aby zapewnić jego długoterminową rentowność.

CIP 1694 to zdecentralizowany mechanizm zarządzania w łańcuchu dla Voltaire, czyli epoki zarządzania Cardano, który zapewni ostatnie elementy wymagane, aby sieć Cardano stała się samowystarczalna.

CIP-1694 ma znaczący wpływ na przyszłość zarządzania Cardano. Biorąc to pod uwagę, wydarzenie wyborcze w CIP-1694, wykorzystujące „Cardano Ballot” opracowane przez Fundację Cardano we współpracy z Output Output i Intersect, stanowi sprawdzian dotychczasowej podróży w zakresie rządzenia Voltaire’em.

„Cardano Ballot” to niewiążąca ankieta, która umożliwia społeczności przedstawienie bardziej formalnych opinii na temat procesu zarządzania Cardano w łańcuchu. Oprócz głosowania przekazane informacje zwrotne pomogą w określeniu planów i priorytetów na rok 2024 w zakresie inicjatyw związanych z zarządzaniem i rozwojem.

Jednocześnie Fundacja Cardano twierdzi, że będzie aktywnie uczestniczyć w nadchodzącym wydarzeniu Cardano Ballot, głosując na „tak” jednym portfelem o wartości 11 429 000 ADA.

Biorąc pod uwagę charakter głosowania Cardano opartego na stawkach, uczestnictwo wymaga portfela rozszerzenia przeglądarki (portfela oprogramowania) obsługującego CIP-30 i co najmniej jednego postawionego Lovelace przed 21 listopada.

Głosowanie w ramach głosowania Cardano rozpoczyna się 1 grudnia i trwa do 11 grudnia.

2023-11-21 15:21